Blog

Jak wybrać mocny i wytrzymały parasol?
Chyba nic nie jest bardziej irytujące w deszczowy dzień niż wywinięty na drugą stronę. Jaki kupić więc model, by uchronić się przed podobną niespodzianką?
Czytaj więcej
Kosmetyczka podróżna — jaką wybrać?
Odpowiednia kosmetyczka podróżna znacząco ułatwi Ci pakowanie. Dzięki niej z łatwością odnajdziesz krem do rąk, nawet jeśli masz załadowaną walizkę po brzegi.
Czytaj więcej
Jaki kubek do auta wybrać?
Ciepła kawa w drodze do pracy to wybawienie dla wielu kierowców. Jednak jaki kubek termiczny do samochodu będzie najlepszy?
Czytaj więcej
Jaką walizkę do samolotu wybrać?
Osoby, które wybierają się na wakacje lub wyjazd służbowy, często zastanawiają się, jaka walizka do samolotu będzie najbardziej odpowiednia
Czytaj więcej
Jaką poduszkę podróżną wybrać?
Długie podróże nie muszą kojarzyć się z niewygodą. Wystarczy, że poduszka turystyczna zagości na stałe w Twoim plecaku lub torbie podróżnej.
Czytaj więcej
Plecaki antykradzieżowe – jak działają?
Chcesz kupić plecak antykradzieżowy, ale nie do końca wiesz, jak działa mechanizm, który ma chronić Twoje rzeczy? Chyba każdy doświadczył kiedyś niepokoju, gdy trzeba było zostawić swój plecak bez nadzoru w miejscu publicznym.
Czytaj więcej
Jaki plecak na studia wybrać?
Zajęcia na drugim końcu miasta, szybka jazda na rowerze na uczelnię, po zajęciach praca lub impreza ze znajomymi. Do tego wizyty w bibliotece...
Czytaj więcej
Strona 1 z 3
pixel