Walizki Wenger

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
6 produkty

Walizki Wenger dzięki swojej elegancji i trwałości cieszą się powodzeniem u biznesmenów i osób często podróżujących. To bardzo wygodny bagaż o dodatkowo przykuwającym wzrok atrakcyjnym wyglądzie.

Wygodne walizki Wenger to produkty wysokiej klasy, trwałe i wykonane z niezwykłą precyzją, które chętnie wybierane są przez biznesmenów jak i osoby uwielbiające podróżowanie.

Są wyposażone w praktyczne komory i przegrody, umożliwiające łatwy transport oraz bezpieczne przechowywanie dokumentów chroniąc zawartość przed uszkodzeniami.

Walizki Wenger idealnie sprawdzą się podczas podróży autobusem, samochodem czy samolotem. Wszystkie walizki spełniają wymagania najbardziej popularnych linii lotniczych.

Profesjonalne walizki Wenger o designerskim wyglądzie cechuje klasa, funkcjonalność, styl i prestiż, dzięki swojemu wyjątkowym cechom często są podarowywane w prezencie.

Zapraszamy do zakupu walizek Wenger oraz pozostałych produktów w atrakcyjnej cenie.

Seria markowych walizek kabinowych Wenger: Lumen.

Walizki znanych marek: Walizki American Tourister Walizki CAT - Caterpillar Walizki Titan Walizki Travelite Walizki Victorinox | Walizki Wittchen

Sprawdź też:

pixel