Butelki termiczne Contigo

Filtrowanie
Kolor
Dodatkowe cechy
3 produkty

Zastanawiasz się, czy butelka na wodę Contigo sprosta Twoim oczekiwaniom? Uwierz nam – marka Contigo nie bez powodu jest najczęściej wybieraną spośród producentów oferujących butelki na wodę. Jeśli dbasz o to, w czym znajduje się woda, którą pijesz, ale nie chcesz wydawać kosmicznych pieniędzy na butelkę wielokrotnego użytku, to jesteś w odpowiednim miejscu. Butelka na wodę Contigo jest wykonana z bezpiecznego dla zdrowia Tritanu, a co najważniejsze – jest w 100% szczelna, a więc niezawodna w każdej podróży.

Dlaczego warto kupić butelkę na wodę Contigo?

Marka Contigo uratowała niejedną spragnioną osobę z opresji – wystarczy ich butelka na wodę pod ręką, aby ugasić pragnienie, nawet jeśli w pobliżu nie ma żadnego spożywczaka, a nawet to się czasami zdarza. Przede wszystkim jednak to idealny sposób, aby ograniczyć ilość kupowanego przez Ciebie plastiku. Nawet jeśli to duże firmy powinny zmniejszyć produkcję plastiku, to Ty również możesz coś zrobić, a własna butelka na wodę Contigo Ashland to umożliwia. Nie chodzi przecież o przerzucanie odpowiedzialności na konsumentów, ale o przekonanie, że wszyscy tworzymy to miejsce, w którym żyjemy. A że przy okazji zaoszczędzisz trochę pieniędzy, bo nie będziesz za każdym razem kupować nowej wody w sklepie? Tak samo jest w przypadku kawy na wynos, dlatego kubki termiczne Contigo również cieszą się popularnością.

Którą butelkę na wodę Contigo wybrać?

Która butelka na wodę Contigo podoba Ci się najbardziej? Ashland, Cortland czy Courtney? Nie bój się kierować wyglądem butelki na wodę – w końcu to gadżet, który będziesz ze sobą wszędzie zabierać. Opinie innych osób nie mają tutaj większego znaczenia. Istotne jest to, że butelka na wodę Contigo jest wytrzymała, bezpieczna i szczelna, dlatego bez wyrzutów sumienia możesz skupić się na jej walorach estetycznych. Ok, możesz się jeszcze zastanowić, jaka pojemność butelki na wodę będzie najlepsza – 590 czy 720 ml. W tej kategorii znajdziesz też butelki dla dzieci Contigo, które mają mniejszą pojemność.

pixel