Pick & Pack

Filtrowanie
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
14 produkty

Zbliża się nowy rok szkolny? A może stary plecak wygląda tak źle, że woła o pomstę do nieba? Poznaj plecaki dziecięce Pick & Pack – kolorowe, wesołe, wykonane z poliestru z recyklingu, a przede wszystkim trwałe, co jest niezbędne na szkolnych korytarzach. To idealna propozycja dla Ciebie, jeśli szukasz pierwszego plecaka dla swojego dziecka – jest trochę jak przytulanka, którą Twoja pociecha bawi się w domu, tylko towarzyszy jej podczas pierwszych dni w szkole.

Pick & Pack – wesoły plecak dla dziecka w każdym wieku

Być może w ogóle Cię to nie zdziwi, ale Pick & Pack to szwedzka marka (która od 2019 roku działa w Holandii), co trochę wyjaśnia ten piękny, kolorowy, ale niezwykle estetyczny design. Każdy plecak to ręcznie wykonany projekt – rysowany przez ekipę Pick & Pack, a następnie digitalizowany do produkcji. Jaka jest idea wokół tych produktów? Plecaki dla dzieci Pick & Pack mają pobudzać wyobraźnię, rozśmieszać i towarzyszyć w codziennych wyzwaniach, jakie spotykają na swej drodze szkolne maluchy.

Plecaki są dostępne w trzech rozmiarach (S, M, L) o pojemności 7, 10 i 21 litrów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz model do wieku dziecka. Plecaki w średnim i największym rozmiarze mają dodatkową kieszeń na laptopa, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo i wygodę.

Wybierz świadomie plecak dla dziecka od szwedzkiej marki

Zewnętrzna strona i podszewka wszystkich plecaków Pick & Pack powstaje z poliestru z recyklingu oraz wegańskiej skóry. Ponieważ dla szwedzkiej marki niezwykle ważne jest bezpieczeństwo małych i dużych dzieci, każdy z projektów posiada elementy odblaskowe na pasach ramiennych, które zwiększają widoczność dziecka podczas drogi z domu do szkoły i ze szkoły do domu. Taki plecak sprawdzi się zresztą również podczas wszelkiego rodzaju wycieczek, spacerów oraz podróży z rodzicami i opiekunami.

Pick & Pack udowadniają, że plecaki do szkoły nie muszą być nudne – mogą budzić uśmiech zarówno dziecka, jak i rodziców. W naszym sklepie online zamówisz jeden z modeli tej szwedzkiej marki, a jeśli jakimś cudem stwierdzisz, że to nie to, możesz go odesłać w ciągu 30 dni. Jesteśmy jednak przekonani, że wybór plecaka Pick & Pack sprawi, że co roku będziecie kupować nowy model. Nie ze względu na takie slogany jak najlepsze ceny, ale dlatego, że to piękne, kolorowe, oryginalne plecaki dla dzieci.

Chcesz wiedzieć coś jeszcze? Wejdź na stronę Pick & Pack! Znajdziesz tam gotowe wzory kolorowanek do druku – oczywiście są to plecaki, które Twoje dziecko może pokolorować tak jak lubi najbardziej.

pixel