Plecaki dla dzieci

Filtrowanie
Marka
Kolekcje
Kolor
Kółka
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
80 produkty
Strona 1 z 3

Plecaki dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z przedszkolem lub szkołą, powinny być wygodne i dobrze wyposażone, ale przede wszystkim podobać się najmłodszym. Takie właśnie modele znajdziesz w naszym sklepie – sami jako maluchy chcieliśmy przecież mieć najfajniejsze plecaki, jakie były akurat dostępne w sklepach. To produkty marek, które dzieci kochają, takich jak LEGO. Nadają się do przedszkola, szkoły, na wycieczki i wyjazdy turystyczne. Taki plecak dla dzieci jest nie tylko miejscem, gdzie mogą schować swoje skarby i ulubione zabawki, ale także kolejnym krokiem do dorosłości, której tak wyczekują.

Plecaki do szkoły dla dzieci, które pokochają też dorośli

Rzadko udaje się znaleźć produkt, który zadowoli zarówno malucha, jak i rodziców. Na szczęście w naszym sklepie bez problemu kupisz plecak dla dziecka, które spodoba się nie tylko jemu, ale również Tobie. Dotyczy to zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Oferujemy bezpieczne dla młodego kręgosłupa plecaki szkolne, w tym model na kółkach, który pozwala zadbać o bezpieczeństwo maluchów. Dzięki temu Wasze pociechy nie będą cierpiały z powodu noszenia ciężkich książek. Do tego przydadzą się też miękkie szelki. Jednocześnie będziesz mieć spokój, bo maluch po prostu ucieszy się z nowego plecaka, a nie będzie marudzić, że nie taki wzór.

Przy okazji możesz też sprawdzić lekkie plecaki młodzieżowe z naszego sklepu internetowego – idealne dla starszych dzieci i nastolatków. Są one wystarczająco pojemne, by zmieścić zarówno drugie śniadanie, jak i strój sportowy, buty i najważniejsze rzeczy, czyli podręczniki oraz zeszyty. Nie musisz się też obawiać o trwałość plecaka z dużą ilością kieszeni i możliwością regulacji szelek, ponieważ powstaje z wysokiej jakości materiałów.

Jak wybrać plecak dla dziecka?

Dobry plecak dla dzieci do szkoły będzie się różnić od tego do przedszkola. Młodsze dzieci nie zabierają ze sobą przecież tak wielu rzeczy. Jednak niezależnie od tego, ile dziecko ma lat, czy idzie właśnie do pierwszej klasy, dobrze wybrać plecak szkolny odpowiedniej wielkości tak, by nie obciążyć niepotrzebnie kręgosłupa. Sprawdź też, czy pasuje do wzrostu dziecka. Plecak dla dzieci do szkoły czy przedszkola powinien mieć również regulowane szelki – dzisiaj większość modeli takie ma, ale np. popularne worki czy torby nie będą spełniały tego warunku.

Co jeszcze może przesądzić o wyborze danego modelu? Dobrze, jeśli plecak turystyczny lub wycieczkowy dla dzieci ma odblaski. Dzięki temu maluch będzie bezpieczniejszy na drodze, a Ty zachowasz spokój. W naszej ofercie znajdziesz zarówno plecaki dla chłopców, jak i dziewczynek – wybierz wspólnie z pociechą wymarzony plecak, który podoba jej się najbardziej.

Przy okazji sprawdź pozostałe kategorie:

pixel