Walizki Travelite

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Możliwość poszerzenia
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
166 produkty
Strona 1 z 6

Walizki Travelite są chętnie wykorzystywane zarówno do celów turystycznych, jak i biznesowych. Niezależnie od tego, czy wybieramy się w wakacyjną podróż czy służbowy wyjazd warto mieć ze sobą walizkę Travelite. Szeroka gama rodzajów walizek do wyboru (duże, średnie, kabinowe i na kółkach), podróżne, eleganckie, klasyczne, proste, sportowe czy dla dzieci, sprawia, że łatwiej produkt idealny dla siebie.

Od ponad 60 lat niemiecka marka Travelite jest liderem w tworzeniu nowych pomysłów tworząc wyjątkowe pomysły i produkty. Dzięki temu stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych brandów w tej branży w całej Europie. To co z pewnością jest wyróżnia Travelite jest innowacyjność i funkcjonalność. W walizkach wykorzystywane są między innymi nowoczesne materiały takie jak poliwęglan, ABS, poliester oraz nylon, a ich proces produkcyjny podlega ścisłej kontroli. Wszystkie rodzaje walizek Travelite charakteryzują się nowatorskim wzornictwem, futurystycznym designem oraz oryginalną kolorystyką.

Walizki i torby podróżne Travelite są dostępne w różnych seriach i pułapach cenowych, dzięki czemu łatwiej dobrać coś dla siebie niezależnie od celów podróży czy zasobności portfela.

Markowe walizki Travelite są chętnie wykorzystywane do celów biznesowych, ponieważ posiadają liczne kieszenie, zabezpieczenia i są praktyczne schowki, które ułatwiają transport. Zastanawiałeś się, czy warto dokonać zakupu? Mamy nadzieję, że rozmawialiśmy Wasze wątpliwości.

Serie markowych walizek, plecaków, toreb i teczek Travelite: Vector, Orlando, Motion, Meteor, Madeira, Kite, Kalisto, Elbe, Derby, CrossLite, City, Capri, Basics, Air Base, Kick OFF, MakoCabin

Walizki znanch marek: Walizki American Tourister Walizki CAT - Caterpillar Walizki Titan | Walizki Victorinox Walizki Wenger Walizki Wittchen

Sprawdź też inne walizki Travelite:

Walizki małe (kabinowe) Travelite

Walizki średnie Travelite

Walizki duże Travelite

Walizki twarde Travelite

Walizki miękkie Travelite

Walizki biznesowe Travelite

pixel