Bagaż podręczny KLM - 55 x 35 x 25

Filtrowanie
Marka
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Możliwość poszerzenia
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
166 produkty
Strona 1 z 6

Wybierasz się w podróż linią KLM? Walizka 55x35x25 będzie w sam raz do bagażu podręcznego. Całkowicie spełnia wymagania linii lotniczej, a przy tym jest poręczna i wygodna w noszeniu. A może potrzebujesz czegoś jeszcze bardziej praktycznego? Plecak 55x35x25 idealnie zmieści się w luku, a przy tym zapewni Ci swobodę podczas zwiedzania. Sprawdź, jaki przygotowaliśmy bagaż podręczny KLM!

Wygodny bagaż podręczny KLM

Jeśli lecisz linią KLM, bagaż podręczny musi mieć określone wymiary. Warto stosować się do tych wytycznych, jeśli nie chcesz narazić się na stres podczas odprawy. Zrób więc zakupy u nas. Bez względu na to, czy wybierzesz torbę, plecak czy walizkę kabinową 55x35x25, możesz mieć pewność, że bagaż spełni wszystkie wymagania.

Wybierając walizkę kabinową KLM, wcale nie musisz rezygnować z modnego designu. W ofercie Delcaso dostępne są warianty w różnych kolorach i wzorach. Możesz więc dopasować je do swojego stylu.

W tej kategorii znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości walizki od renomowanych producentów, takich jak Thule. Herschel czy Delsey. Możesz więc mieć pewność, że zawartość będzie w nich bezpieczna nawet podczas długiego lotu. Zapraszamy do zakupów!

pixel