Walizki Titan

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
22 produkty

Walizki Titan są cenione niemal na całym świecie za to, że wyróżniają się cechami takimi jak bezpieczeństwo, trwałość i wytrzymałość. Są też często wybierane ze względu na oryginalną kolorystykę i ciekawy design. Walizki na kółkach Titan są praktyczne i wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzą się w różnych warunkach. Wykonane są z mocnych materiałów - twarde z tworzywa ABS, polipropylenu, poliwęglanu oraz poliestru, który cechuje się dużą odpornością. Posiadają też zamki z szyfrowaniem TSA i powłokę, która chroni przed zarysowaniami od zewnątrz.

Szeroka oferta na Walizki Titan

Wybierz jeden z modeli walizek Titan - na pewno nie będziesz tego żałował, będzie to zakup na lata. Oferta jest różnorodna i dopasowana do potrzeb każdego - od walizek kabinowych i miękkich, po duże i twarde a także komplety dla rodzin  z dziećmi obraz biznesowe dla wybierających się na wakacje. Producent walizek Titan postawił na wysoki standard bezpieczeństwa w połączeniu z elegancją wykonania i to między innymi temu zawdzięczają liczne pozytywne opinie. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym markowych walizek Titan i wielu innych w atrakcyjnych cenach.

Serie Titan

Serie markowych walizek, plecaków i toreb Titan: Xenon, Xenon Deluxe, X2 Shark Skin, X2 Flash, X-Ray Atomic, X-Ray, Triport, Spotlight Flash, Spotlight City, Prior Smart Skin, Power Pack, Paradoxx, Nonstop, Highlight, Compax, Ceo, Barbara Velvet, Barbara Pure, Barbara Glint, Barbara, Shooting Star.

Walizki znanch marek: Walizki American Tourister Walizki CAT - Caterpillar | Walizki Travelite Walizki Victorinox Walizki Wenger Walizki Wittchen

Sprawdź też:

pixel