Bagaż podręczny Air France - 55 x 35 x 25

Filtrowanie
Marka
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Możliwość poszerzenia
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
163 produkty
Strona 1 z 6

Przepisowa walizka kabinowa Air France powinna spełniać wymagania dotyczące wymiarów. Na szczęście nie musisz sprawdzać skrupulatnie wszystkich wymiarów. Wybierz Air France bagaż podręczny w Delcaso. Wszystkie walizki, plecaki i torby z tej kategorii doskonale spełniają wytyczne francuskiej linii lotniczej. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz idealny bagaż dla siebie.

Air France – bagaż podręczny dla każdego

Bagaż podręczny Air France powinien mieć wymiary 55 x 35 x 25 cm. Walizka o tych wymiarach wbrew pozorom może być całkiem pojemna i da się w nią spakować nawet na dłuższy wyjazd. Ważne jednak, by wybrać lekki model, który będzie pojemny i wygodny.

W naszej ofercie znajdziesz modele w różnych wzorach. Są to zarówno walizki z długą wysuwaną rączką, jak i plecaki miejskie czy torby podróżne. Do wyboru masz różne kolory i desenie, dzięki czemu możesz wyglądać stylowo nawet w podróży.

Wszystkie walizki, które mamy w ofercie to solidne i trwałe modele od sprawdzonych producentów. Możesz więc mieć pewność, że będą Ci towarzyszyć podczas niejednej podróży. Zapraszamy do zakupów!

pixel