LEGO

Filtrowanie
Kolekcje
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
46 produkty
Strona 1 z 2

W Delcaso znajdziesz nie tylko plecaki LEGO, ale również pasujące do nich piórniki – idealne zarówno dla Twojej pociechy, jak i Ciebie, jeśli odczuwasz nostalgię za czasami dzieciństwa i lubisz otaczać się oldschoolowymi przedmiotami. Trudno o lepszy gadżet do szkoły, czy na wycieczkę (nawet taką z rodzicami!) niż plecak LEGO w kształcie ulubionego klocka. Ty z kolei nie musisz się martwić o kręgosłup pociechy, ponieważ artykuły LEGO są tworzone z myślą o ich bezpiecznym użytkowaniu. Sprawdź, jakie akcesoria szkolne dla Ciebie przygotowaliśmy.

Plecaki i piórniki LEGO – ukochanej marki dzieci i dorosłych

Zastanawiasz się, czy jesteś w stanie kupić plecak, który jednocześnie będzie bezpieczny dla kręgosłupa, estetycznie wykonany i wywołujący niewymuszony uśmiech na twarzy dziecka? LEGO stworzyło tornister idealny – z odpowiednią liczbą kieszeni i przegródek, odblaskami zapewniającymi widoczność, górnym, wygodnym uchwytem i osobną kieszenią na butelkę lub bidon. Jednak nie to jest najważniejsze. Plecaki LEGO to synonim dzieciństwa, który można zabrać ze sobą na każdą wycieczkę, lekcje w szkole, czy wakacyjną podróż.Trudno wyobrazić sobie czas beztroski bez wielogodzinnego układania klocków LEGO – wymieszanych ze sobą zestawów otrzymywanych na każde Boże Narodzenie, czy urodziny. Plecak ukochanej przez dzieciaki marki jest dopełnieniem tego obrazka i sposobem na to, by wyrazić przynależność do społeczności układającej misterne budowle z najbardziej znanych na świecie klocków. LEGO to także akcesoria szkolne, które podczas nudnej lekcji przypomną Twojemu dziecku, że w domu czeka na nie kreatywna zabawa z klockami – pełna ekscytujących chwil, pomysłów i skupienia.

Z plecakiem LEGO łatwiej o przygody

Mając plecak LEGO, który wygląda jak klocek najlepszej marki na świecie, można przeżyć każdą przygodę! Twoje dziecko z pewnością doceni tornister, który wyglądem przypomina ulubioną zabawkę – być może nawet doda mu odwagi pierwszego dnia w nowej szkole. Dobierz do tego akcesoria szkolne takie jak piórnik, a niezbędny zestaw do codziennych przygód będzie gotowy. Wakacje z rodzicami, szkolne lekcje, kolonie, czy pierwszy zagraniczny wyjazd to idealne okazje do tego, by przetestować plecak LEGO w wybranym przez Twoje dziecko kolorze.Sprawdź inne plecaki dostępne w sklepie Delcaso – to starannie wybrana przez nas kolekcja najlepszych marek, dzięki czemu wybierając jakikolwiek model, masz pewność, że będzie Ci służyć przez lata. Oferujemy plecaki do szkoły, takie jak tornister LEGO, a także plecaki miejskie idealne na co dzień, kiedy musisz się przemieszczać między pracą, treningiem, a przedszkolem, z którego trzeba odebrać dziecko. Sprawdzą się także na studiach i wszelkich weekendowych wypadach z przyjaciółmi lub rodziną.

pixel