Cabeau

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
14 produkty

Przypomnij sobie ostatnią podróż samolotem. Było niewygodnie? Było Ci trudno znaleźć odpowiednią pozycję? Marka Cabeau przychodzi z pomocą – w naszym sklepie zamówisz najwygodniejsze poduszki podróżne oraz opaski na oczy. Zapomnij o bolącym Cię karku po kilku godzinach w samolocie, pociągu lub samochodzie. Nieważne, czym i z kim podróżujesz, możesz to robić w komfortowych warunkach. Wystarczy, że będziesz mieć swoją poduszkę podróżną Cabeau.

Dlaczego warto mieć poduszkę podróżną Cabeau

Powodów jest wiele, ale zacznijmy od najważniejszego – być może po raz pierwszy w życiu uda Ci się zasnąć w czasie podróży, a później nie cierpieć z powodu skręconego kręgosłupa. Poduszka podróżna Cabeau powstaje z pianki termoplastycznej, dzięki czemu Twoja głowa nie musi szukać oparcia na szybie, ramieniu partnera lub partnerki, czy kurtce udającej poduszkę.

Nie musisz się też martwić o higienę. Wraz z poduszką otrzymasz pokrowiec, który możesz wyprać po podróży. Akcesoria Cabeau to dobre rozwiązanie nie tylko na czas pandemii, ale zawsze, kiedy dużo podróżujesz. Poduszka przyda Ci się, jeśli:

  • każda podróż męczy Cię tak bardzo, że jedyne, o czym marzysz to kilka dodatkowych dni urlopu,
  • próbujesz zasnąć w samolocie za każdym razem, ale niestety pokład nie jest przystosowany do wygodnego wypoczynku, a Ty nie możesz się z tym pogodzić,
  • uważasz, że ramię Twojego partnera lub partnerki jest wygodne, ale wydaje Ci się, że poduszka mogłaby się okazać lepsza,
  • jesteś jedyną osobą, która uważa, że ramię Twojego partnera lub partnerki jest wygodne.

Oprócz poduszki podróżnej możesz zamówić opaskę na oczy Cabeau. Jest z miękkiego materiału, dzięki czemu w zasadzie nie czujesz, że masz coś na twarzy. Dokładnie zasłoni Twoje oczy, co pozwoli Ci się odciąć od wszystkiego (jeśli chcesz osiągnąć efekt idealny, zadbaj też o słuchawki do uszu, żeby nie słuchać rozbawionych współpasażerów).

Akcesoria Cabeau – idealny prezent dla podróżników

Szukasz pomysłu na prezent na urodziny, Gwiazdkę lub z jakiejkolwiek innej okazji? Poduszka podróżna Cabeau z kolekcji Classic4, S3 Evolution Pillow lub TP Evolution Cool sprawdzi się w tej role doskonale. Nie musisz kupować przypadkowego prezentu znalezionego w ostatniej chwili w centrum handlowym. Poduszka lub opaska na oczy Cabeau to doskonałe rozwiązanie dla:

  • miłośników podróży,
  • osób dojeżdżających do pracy pociągiem,
  • tych, którzy dojeżdżają komunikacją miejską, ale tracą na to bardzo dużo czasu w ciągu dnia,
  • osób, które często odbywają podróże służbowe.

Co więcej, możesz wybrać poduszkę podróżną w ulubionym kolorze obdarowywanej osoby. Dzięki temu od momentu otwarcia prezentu poczuje, że to coś spersonalizowanego, z myślą właśnie o niej.

Sprawdź pozostałe akcesoria podróżne dostępne w naszym sklepie – mamy nie tylko poduszki podróżne!

pixel