Dr.Bacty poduszki podróżne na szyję, rogale, zagłówki

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
8 produkty

Próbujesz zasnąć w pociągu, ale Twoja głowa ciągle opada na klatkę piersiową, co później przypłacisz bólem. Poduszka podróżna na szyję Dr.Bacty pozwoli Ci tego bólu uniknąć – dzięki sznurkowi z przodu ściągniesz poduszkę (rogal, zagłówek) pod samą brodę, a tym samym zapomnisz o nadwyrężonych mięśniach szyi. Po bokach znajdują się głębokie łukowate wycięcia, które zmieszczą duże słuchawki nauszne. Dzięki poduszce podróżnej Dr.Bacty nawet podczas snu nie musisz rezygnować z ulubionej muzyki, co szczególnie docenisz, jeśli w pobliżu będą się bawić maluchy lub współpasażerowie będą prowadzić ożywioną dyskusję.

Poduszka podróżna (rogal, zagłówek) na szyję – jaką wybrać?

Jeśli szukasz idealnej poduszki do samolotu, to postaw na Dr.Bacty. To poduszka podróżna, dzięki której zapomnisz o niewygodnych pozycjach, które zapewniają zaledwie imitację jakościowego snu. Łagodny łuk z tyłu umożliwi Ci komfortowy sen nawet na twardej lotniskowej ławce. Co więcej, z poduszką podróżną Dr.Bacty po prostu łatwiej się podróżuje – jest lżejsza niż to, co oferuje konkurencja, a także zajmuje mniej miejsca w bagażu. Trudno o lepszą rekomendację, prawda?

Dr.Bacty – poduszka zapewniająca przyjemność podróżowania

Jeśli w domu nie możesz zasnąć bez swojego ulubionego jaśka, to w podróży nie uśniesz bez poduszki podróżnej pod kark od Dr.Bacty. W zestawie akcesoriów podróżnych znajdziesz również zatyczki do uszu oraz opaskę na oczy, co tylko ułatwi Ci zasypianie – nawet jeśli współpasażerowie będą wyjątkowo męczący. Wiemy, że wielu z Was oprócz dobrej walizki potrzebuje w podróży poduszki, która ułatwi jej przetrwanie. Poduszka podróżna Dr.Bacty sprawdzi się zarówno podczas krótkich wypadów, jak i dłuższych tras, które wymagają od nas cierpliwości. Który kolor poduszki wybierzesz?

pixel