Plecaki Thule

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
124 produkty
Strona 1 z 4

Jeśli szukasz wytrzymałego plecaka w jednolitej kolorystyce, zapoznaj się z kolekcjami marki Thule. Ta szwedzka firma dostarcza plecaki sportowe, turystyczne i miejskie. Znajdziesz wśród nich również modele na laptopa lub sportowy trening

Plecaki Thule dla młodzieży i dorosłych

Czym wyróżniają się plecaki Thule? Są przede wszystkim wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają wieloletni użytek. Odporność na zabrudzenia, przemoczenia i ścierania sprawia, żeb> przechowywane rzeczy są zawsze bezpieczne, a Ty nie musisz obawiać się nagłego zerwania plecaka w środku lasu, tuż po pierwszym założeniu. Plecaki Thule mają różne wielkości i logicznie zaprojektowane przegrody (zewnętrzne i wewnętrzne). Bez obaw możesz spakować do nich laptopa czy tablet, poruszając się po mieście lub idąc do znajomych.

Plecaki turystyczne, sportowe i miejskie

Podróżne plecaki Thule są wzbogacone o usztywnione i wygodne plecy (z systemem wentylacji). Poza klasycznymi paskami na ramiona, zaprojektowano też dodatkowy pasek na biodra, co odpowiednio rozkłada ciężar i chroni kręgosłup. Możesz wykorzystać dostępne modele na weekendowy wypad, ale wiele z nich sprawdzi się również na co dzień. Dotyczy to szczególnie plecaków na laptopa - plecaki turystyczne z kieszenią na elektronikę (i zewnętrznym portem USB!), sprawdzają się jako plecaki miejskie i szkolne. Właśnie dlatego sięgają po nie zarówno dorośli, jak i uczniowie szkół.

Firma Thule skoncentrowała się na dostarczeniu asortymentuw charakterystycznym, sportowym stylu. Nie znajdziesz tu wzorków, ani designerskich kształtów pasujących do szpilek. Plecaki Thule to nowoczesne rozwiązania dla tradycyjnych, znanych wszystkim plecaków na ramiona. Dzięki temu,są uniwersalne, wygodne i dostosujesz je do wielu okoliczności. Użytkownik ma duży wybór nie tylko pod kątem parametrów plecaka, ale też kolorystyki. Producenci zaproponowali zarówno stonowane barwy, jak i bardziej wyraziste - np. w kolorze pomarańczowym.Zdobione oryginalnym, ale dyskretnym logo Thule, podręczne plecaki zyskały popularność na całym świecie.

Sprawdź dostępne modele plecaków Thule i postaw na sprawdzone, markowe wykonania.

pixel