Plecaki Delsey

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
45 produkty
Strona 1 z 2

Miejskie, biznesowe, młodzieżowe, idealne na laptopa – plecaki Delsey sprawdzają się w różnych sytuacjach. Zawsze jednak stają na wysokości zadania. Doskonale się prezentują, są wystarczająco pojemne i perfekcyjnie wykończone. Delsey sprawia, że plecak staje się czymś więcej – pozwala Ci się wyrazić, pokazać, jaki design podoba Ci się najbardziej. Zamów jeden z plecaków dostępnych w naszej ofercie. Szybka wysyłka sprawdzi się, jeśli szczególnie zależy Ci na czasie.

Plecaki Delsey – idealne w mieście i na spotkania biznesowe

Plecak Delsey to dobry wybór, jeśli potrzebujesz plecaka, który sprawdzi się w oficjalnych sytuacjach. Francuska marka słynie ze stylowego, eleganckiego designu. Plecaki na laptopa Delsey doskonale zastępują torby na ramię, które wiele osób uważa za odpowiedniejsze w biznesie. Nic bardziej mylnego! Delsey udowadnia, że plecak może być równie profesjonalny.

Plecaki Delsey świetnie sprawdzają się także w mieście – na rowerze, na uczelni, w szkole, czy na zakupach (choć przy większych przyda się pewnie jeszcze jakaś bawełniana torba na ramię). Są dostępne w różnych kolorach, od klasycznej czerni po energetyczny różowy, czy żółty.

Plecak na laptopa Delsey – kiedy musisz popracować poza domem

Plecaki miejskie Delsey doskonale sprawdzają się w przypadku pracy zdalnej i hybrydowej. Nadają się również dla studentów i studentek, którzy notatki wolą robić na swoim laptopie niż w zeszycie. Kup plecak Delsey, jeśli:

  • chcesz mieć pewność, że Twój laptop przetrwa podróż autobusem, tramwajem, metrem lub rowerem,
  • szukasz oryginalnego plecaka w innym kolorze niż czarny,
  • chcesz mieć plecak inspirowany modą miejską,
  • szukasz plecaka z konstrukcją antykradzieżową, bo chcesz mieć pewność, że Twój sprzęt jest bezpieczny.

Dodatkowe zabezpieczenia mają zarówno plecaki młodzieżowe Delsey, jak i modele miejskie oraz na laptopa. Różnią się pojemnością – najmniejszy plecak ma prawie 12 litrów, największy niemal 35 litrów. Sprawdź również inne produkty Delsey. Doskonale nadają się do podróżowania!

pixel