Butelki dla dzieci Contigo

Filtrowanie
Kolekcje
Kolor
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
15 produkty

Znasz już markę Contigo? Butelka dla dzieci w jej wykonaniu to połączenie potrzeb maluchów i oczekiwań ich opiekunów. Contigo stworzyło piękne akcesoria dla najmłodszych, które jednocześnie pozwalają utrzymać porządek dookoła. Jeśli marzysz o rozwiązaniu, które przynajmniej zminimalizuje ryzyko zalanej herbatą kanapy, to jesteś już blisko. Butelki dla dzieci Contigo powstały przy użyciu opatentowanej technologii Autoseal, która zapewnia maksymalną szczelność, a dzięki temu odrobinę mniej nerwów, kiedy maluch biega z butelką po mieszkaniu.

Dlaczego warto kupić butelkę dla dzieci Contigo?

Podobnie jak butelki na wodę Contigo, także produkty dla maluchów są w 100% szczelne, dzięki czemu rodzice mogą odetchnąć z ulgą. Butelka dla dziecka jest dodatkowo ozdobiona, dzięki czemu Twoja pociecha może się z nią identyfikować – jest duża szansa, że dzięki temu chętniej będzie pić wodę lub chociaż rozwodniony sok owocowy. Butelki dla dzieci Contigo doskonale sprawdzają się jako bidony do szkoły, na wycieczki klasowe, a także wyjazdy z rodzicami lub opiekunami. Obsługa butelki jest banalnie prosta – kiedy maluch naciska przycisk, może się napić, a kiedy go puszcza, butelka się automatycznie zamyka. To właśnie dzięki temu ograniczysz ryzyko zalanej sokiem lub herbatą kanapy.

Butelki dla dzieci Contigo – wybierz ze swoją pociechą najładniejszy wzór

Spraw, aby wybór butelki na wodę dla dzieci stał się zabawą. Usiądź ze swoją pociechą przed ekranem komputera i wspólnie zastanówcie się, który wzór jest najładniejszy. Pozwól dziecku wybrać, która butelka Contigo podoba mu się najbardziej – być może dzięki temu będzie o nią bardziej dbać lub przynajmniej postara się jej nie zgubić w szkole. Przy okazji zobacz, jak wyglądają kubki termiczne Contigo – jest duża szansa, że znajdziesz także prezent dla siebie i zapomnisz o szybko stygnącej kawie. Przekonaj się, że liczne pozytywne opinie nie biorą się z powietrza. Marka Contigo sprawiła, że butelka dla dzieci, czy w ogóle butelki na wodę, stały się czymś modnym. Wykorzystaj to również w swoim domu!

pixel