Saxoline

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
8 produkty

Walizki Saxoline to idealna propozycja dla osób, które czerpią pozytywną energię z barwnych stylizacji. Pokochasz je za kolorowe wzory, które w niczym nie przypominają zwykłej, czarnej walizki, którą trudno odróżnić od miliona innych bagaży na lotnisku. Marka Saxoline jest w stanie poprawić humor nawet w czasie podróży służbowej. W naszym sklepie znajdziesz te kolorowe walizki w trzech rozmiarach – kabinowym, średnim i dużym. Możesz więc mieć całą kolekcję!

Za co pokochasz walizki Saxoline?

Uwielbiamy klasyczne, uniwersalne walizki, które pasują do wszystkiego i nie rzucają się w oczy. Od czasu do czasu potrzebujemy jednak mocnej dawki energii. Jeśli tak jak my czerpiesz radość z intensywnych kolorów i wzorów, to pokochasz walizki Saxoline. Ładny wygląd to nie wszystko! Saxoline to marka, którą rozpoznasz nawet z dużej odległości – uwierz nam, docenisz to, czekając na walizkę na lotnisku docelowym. Szybko ją wypatrzysz wśród czarnych, szarych i srebrnych walizek, które najczęściej wybierają klienci. Nie bez powodu mają tak pozytywnie opinie. Walizki Saxoline wywołują uśmiech na twarzy każdego, kto je zobaczy.

Saxoline – nie tylko ładne walizki

Saxoline to walizki, które mają dobre opinie nie tylko ze względu na wygląd, ale również jakość. Nie musisz się martwić, że są po prostu ładne i to jest ich jedyna zaleta. Walizki Saxoline powstają z połączenia materiału ABS i poliwęglanu, dzięki czemu są trwałe i lekkie. Docenisz to w podróży, kiedy dźwiganie bagażu jest jedną z najmniej lubianych czynności. Walizki twarde Saxoline to idealny wybór na lata – nie musisz się martwić, że Twoja ulubiona walizka zniszczy się po zaledwie kilku lotach.

Sprawdź pozostałe kategorie tej marki dostępne w naszym sklepie:

pixel