Parasole Happy Rain

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Rodzaj
Mechanizm
Ilość szprych
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
15 produkty

Chcesz znaleźć fajne parasole męskie lub parasole damskie? Wybierz parasol Happy Rain, a zwykły spacer po deszczu nie będzie już taki jak kiedyś! Deszczowa pogoda nie musi być wcale przeszkodą - z parasolem Happy Rain zobaczysz w zaistniałej sytuacji nową wartość! Niezależnie od tego, czy deszcz okaże się dla Ciebie zaskoczeniem, czy będziesz go przewidywać zgodnie z prognozami, miej zawsze przy sobie atrakcyjny i wytrzymały parasol z Delcaso. Happy Rain, jak sama nazwa wskazuje, na pewno nie pozwoli, aby deszcz popsuł Ci plany lub nastrój.

Parasole Happy Rain dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn

Chociaż większość ludzi chowa się przed deszczem, podejdź do niego na luzie! Właśnie do tego zapraszają Cię kolekcje parasoli Happy Rain. Parasolki są estetyczne, funkcjonalne i dostępne w dobrej cenie. W ofercie sklepu Delcaso znajdziesz parasole Happy Rain, które:

  • są otwierane i zamykane automatycznie lub manualnie (a nawet w dwojaki sposób),
  • wykonane zostały z wysokiej jakości poliestru,
  • są wiatroodporne i lekkie,
  • mają dużą powierzchnię zadaszenia, co oznacza, że nadają się też dla dwóch osób,
  • są kieszonkowe - możesz łatwo zabrać je do torby lub zostawić w schowku samochodu.

Kropki, paski, prążki i jednolite barwy… to przykłady estetyki parasolek Happy Rain, które możesz wybrać w naszym sklepie online. Nie brakuje tu klasycznej czerni, ani też wyrazistej czerwieni. Znane powiedzenie “dla każdego coś miłego” ma tu jak najbardziej swoje spełnienie. Modne parasole Happy Rain pasują do dzieci, młodzieży i dorosłych. Jeśli więc szukasz ciekawego modelu dla kogoś bliskiego, sięgnij po zaufaną produkcję. Chcesz poznać nie tylko kolekcje Happy Rain, lecz także innych producentów? Sprawdź np. parasole Doppler i parasole Knirps. W asortymencie znajdują się parasole automatyczne i manualne, długie i kieszonkowe.

pixel