Walizki Saxoline

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
8 produkty

Chcesz mieć walizkę, która wyróżni się na lotnisku? A może po prostu potrzebujesz nowej? Walizki Saxoline są lekkie, mają wytrzymałą konstrukcję i oryginalne wzory, dzięki czemu nie przegapisz swojego bagażu na taśmociągu. To propozycja niemieckiej marki, która ułatwia podróże – po pierwsze dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, po drugie dzięki rzucającym się w oczy wzorom. Saxoline produkuje walizki, które z pewnością zyskają Twoją przychylną opinię. Wystarczy, że wybierzesz wzór, który podoba Ci się najbardziej.

Walizki podróżne Saxoline – wybór na lata

Masz dosyć tego, że walizki szybko się psują? Postaw na markę, która nie zawodzi w kwestii jakości. Saxoline produkuje twarde walizki podróżne – są z materiału ABS i poliwęglanu. Dzięki temu są lekkie, a więc wygodnie podczas transportu, np. z lotniska do miejsca noclegu. Łączą też w sobie najlepsze cechy ABS-u i poliwęglanu.

Walizka Saxoline pomoże Ci przetrwać każdą podróż i zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Sprawdzi się również jako prezent dla kogoś bliskiego, komu np. szkoda wydać więcej pieniędzy na porządną walizkę, lub po prostu dla kogoś, kto uwielbia jeden ze wzorów niemieckiej marki. Oferta obejmuje walizki twarde Saxoline:

pixel