Rollink - składane walizki

Filtrowanie
Materiał
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
5 produkty

Jeśli lubisz praktyczne rozwiązania, z pewnością docenisz składane walizki Rollink – bez problemu mieszczą się w szafie, garderobie, czy schowku. Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce, które możesz przeznaczyć na inne, równie ważne przedmioty. Składane walizki Rollink to także świetne rozwiązanie dla osób, które mają mocno ograniczoną przestrzeń w mieszkaniu lub w domu. Walizki są wykonane z dwóch, trwałych materiałów – ABS-u i polipropylenu. Dzięki temu masz pewność, że nie tylko łatwo mieszczą się w szafach, ale także służą przez wiele wakacyjnych sezonów.

Walizka Rollink to więcej miejsca w Twojej szafie

Walizki Flex Earth marki Rollink ułatwiają nie tylko podróżowanie. Składana konstrukcja to rozwiązanie wprost stworzone z myślą o osobach, które zawsze mają za mało miejsca w szafie. Docenisz ją także podczas wyjazdu, kiedy w pokoju hotelowym liczy się każdy centymetr. Wszystkie walizki Rollink to modele kabinowe, które sprawdzą się jako bagaż podręczny linii lotniczych takich jak Wizz Air, LOT, Ryanair, Lufthansa oraz easyJet. Ich rozmiar jest idealny na dwudniową podróż, choć wiemy, że wiele podróżujących doskonale radzi sobie z taką pojemnością znacznie dłużej. Walizki kabinowe to zresztą najczęściej wybierane przez klientów modele. Będzie to jeszcze bardziej praktyczne rozwiązanie, jeśli wybierzesz lekką, składaną walizkę Rollink.

Nie lubisz dźwigać? Wybierz walizkę Rollink

Nikt nie lubi się męczyć, a już na pewno nie podczas podróży – choćby była najkrótsza na świecie. Walizki Flex Earth Rollink są ultra lekkie, dzięki czemu nie zmęczysz się na lotnisku czy w drodze z lotniska do miejsca, w którym planujesz nocleg. Jednocześnie walizki twarde są na tyle pojemne, by zmieściły się w nich wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Walizka składana o niewielkiej wadze jest tak wygodna, że niechętnie będziesz ją pożyczać znajomym, a to chyba najlepszy dowód na to, że prawdopodobnie lepszej nie znajdziesz.

pixel