Termosy Contigo

Filtrowanie
Kolekcje
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
5 produkty

Termos Contigo stanie się nieodłącznym elementem Twoich podróży. Utrzyma ciepło kawy czy herbaty nawet przez kilkanaście godzin. Kiedy będziesz bez większych nadziei sięgać po termos, nie raz Cię to pozytywnie zaskoczy. Termosy Contigo nadają się również na prezent – być może jest wśród Twoich bliskich ktoś, komu szkoda pieniędzy na porządny termos, ale wiesz, że uwielbia mieć gorącą kawę w czasie podróży, w pracy, czy na uczelni.

W naszym sklepie kupisz termos Contigo o różnej pojemności, w tym modele o pojemności 750 ml i 1200 ml. Zamówisz też termos przystosowany do napojów gazowych, dzięki czemu będziesz pić dokładnie to, co lubisz i na co masz ochotę.

Termos Contigo – odpowiedni dla dzieci i dorosłych

Termos Contigo, szczególnie o pojemności 1200 ml i więcej, doskonale sprawdzi się dla całej rodziny. Zabierzesz go na weekendowe wycieczki do lasu, trasę w górach, a także podróż samochodem, czy pociągiem.

Termos jest też wyposażony w nakrętkę, którą możesz potraktować jako kubek. Marka Contigo zadbała o wszystko. Po co zabierać ze sobą dodatkowe naczynia, skoro możesz się napić ulubionej, gorącej herbaty z przystosowanej do tego nakrętki? To wygodne rozwiązanie dla malucha, który potrzebuje kubka o większej średnicy, niż mają małe termosiki.

Szczelne, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu termosy Contigo

Turystyczny termos Contigo z pewnością zasłuży na Twoją pozytywną opinię. To dobry wybór, jeśli:

  • dużo podróżujesz i za każdym razem żałujesz, że nie masz własnego termosu,
  • chcesz ograniczyć liczbę kupowanych kaw na wynos w jednorazowych kubkach,
  • zamierzasz coraz częściej organizować wycieczki ze swoją pociechą i chcesz mieć pewność, że będzie mogła napić się gorącej herbaty w dowolnym miejscu,
  • siedzisz cały dzień w pracy, czy na uczelni i nie chcesz już nigdy więcej pić zimnej kawy.

Z termosem turystycznym Contigo będzie Ci łatwiej podróżować zgodnie z własnymi zasadami i potrzebami. Sprawdź również pozostałe produkty tej marki:

pixel