Manikiur i pedikiur Victorinox

Filtrowanie
Kolor
Dodatkowe cechy
Pokaż tylko
3 produkty

Prosty w obsłudze i trwały obcinacz do paznokci Victorinox to alternatywa dla tanich obcinaczy, które jedyne, co potrafią, to irytować, że niedokładnie obcinają paznokcie. Docenisz nie tylko szwajcarską jakość, ale również uniwersalny design, który stanowi klasę samą w sobie. Mając obcinacz do paznokci Victorinox pod ręką, nie musisz się martwić o pielęgnację dłoni – precyzyjne ostrze pozwoli Ci mieć idealnie zadbane paznokcie. Co więcej, możesz z niego swobodnie korzystać w każdych warunkach, także w terenie.

Akcesoria do manikiuru i pedikiuru od Victorinox

Wydawało Ci się, że szwajcarska marka Victorinox produkuje wyłącznie scyzoryki i noże? Nic bardziej mylnego! Oferta obejmuje również inne, może nieco mniej oczywiste akcesoria turystyczne takie jak obcinacz do paznokci z pilniczkiem. Kompaktowa forma to coś, co szczególnie docenisz podczas podróży – zwłaszcza jeśli planujesz się spakować jedynie w bagaż podręczny. Przydadzą Ci się również szwajcarskie cążki do skórek Victorinox wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu ograniczysz częstotliwość wymiany akcesoriów do paznokci.

Przy okazji sprawdź też noże i małe scyzoryki Victorinox, które są niezastąpione nie tylko w terenie, ale także w domu i podczas weekendowych wycieczek, np. pikniku w lesie.

Trwały obcinacz do paznokci Victorinox – must have nie tylko podczas podróży

Victorinox jest marką, której ufamy tak po prostu – wiemy, że prosty obcinacz do paznokci z pilniczkiem doskonale spełni swoją funkcję. Jest wygodny w użyciu, dzięki czemu nie będziesz się męczyć podczas tak banalnej czynności, jaką jest obcinanie paznokci. Zapomnij o psujących się akcesoriach do manikiuru i pedikiuru. Podobnie jak scyzoryki i noże Victorinox, tak i obcinacze do paznokci z pilniczkiem są wyjątkowo trwałe, dzięki czemu nie musisz się dłużej zastanawiać, gdzie kupić obcinacz, czy cążki do skórek.

pixel