Plecaki CabinZero

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
148 produkty
Strona 1 z 5

Dobre plecaki turystyczne to plecaki z wytrzymałych materiałów z praktycznymi przegrodami, o atrakcyjnej estetyce. Takie modele znajdziesz w kolekcji Cabin Zero. Plecaki Cabin Zero przeznaczone są zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych, a dzięki solidności wykonania, mogą być użytkowane przez długi czas. Tylko markowy bagaż podręczny gwarantuje komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Nie musisz obawiać się nagłego pęknięcia, przetarcia czy zerwania paska po pierwszym założeniu. Cabin Zero wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które cenią kompaktowy, ale i wysokiej jakości projekt plecaka.

Uniwersalne plecaki Cabin Zero

Seria plecaków Cabin Zero to projekty nie tylko turystyczne ale też: codzienne-miejskie, na laptopa, tablet i inne urządzenia elektroniczne, do szkoły. Dostarczamy m.in. asortyment w stonowanych, uniwersalnych kolorach - tj. odcienie czerni, brązu i szarości - idealny dla tych, którzy szukają ponadczasowych rozwiązań. Częścią kolekcji Cabin Zero są też jednak plecaki o wyrazistych barwach, orientalnych i popularnych wzorach (np. moro). Dzięki temu, kobiety i mężczyźni mogą łatwo dopasować produkt do swojego gustu, stylu życia i okoliczności. Logo Cabin Zero na przodzie każdego plecaka potwierdza oryginalność produktu. Plecaki marki Cabin Zero dostępne są w różnych rozmiarach: 11l, 12l, 28l, 30l, 36l, 44l, 48l.

Zalety plecaków Cabin Zero

Przedstawione modele różnią się kolorami, organizacją kieszeni i wielkością. Poniżej prezentujemy przykładowe cechy, które wyróżniają plecaki Cabin Zero na tle innycho charakterze turystycznym, szkolnym lub miejskim. Propozycje brytyjskiej firmy:są wodoodporne, mają system wentylacji pleców, mają regulowane długości pasków, umożliwiając tym samym najlepsze dopasowanie do siebie sprawdzają się jako bagaż podręczny w najpopularniejszych liniach lotniczych - np. Wizzair, Ryanair, LOT, Lufthansa, easyJet i American Airlines, mają wszyte zamki błyskawiczne, ale też dodatkowe klamry spinające, co zwiększa bezpieczeństwo przechowywania rzeczy. Sprawdź dostępne plecaki Cabin Zero w sklepie internetowym Delcaso i złóż zamówienie w najwygodniejszej formie - bez wychodzenia z domu.

pixel