Plecaki Travelite

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
62 produkty
Strona 1 z 2

W naszym sklepie znajdziesz wszystko do podróży. Plecaki Travelite doskonale nadają się na wszelkiego rodzaju wyjazdy, krótkie wycieczki za miasto, po mieście, czy nad jezioro. Sprawdzają się też podczas jazdy rowerem do pracy, czy na uczelnię, a także jako plecaki do szkoły dla nastolatków. Plecaki Travelite są również przystosowane do laptopów – to wygodniejsze rozwiązanie dla kręgosłupa niż torba na ramię. Który z modeli wybierzesz?

Duży wybór plecaków Travelite

Plecak Travelite to ekonomiczna propozycja dla osób, którym zależy na jakości, ale nie chcą przepłacać. Posłuży Ci zdecydowanie dłużej niż jeden rok, nadal świetnie wyglądając. Nasza oferta obejmuje plecaki Travelite z następujących kolekcji:

  • Basics,
  • CrossLite,
  • Hempline,
  • Kick Off,
  • Meet,
  • OffLine,
  • Proof,
  • Rollup.

Plecaki mają pojemność od 9,7 do 35 litrów, dzięki czemu możesz wybrać model o wielkości, która najbardziej Ci odpowiada (np. o pojemności 22 litrów, antracytowy). Plecaki Travelite o największej pojemności sprawdzą się jako bagaż podręczny lub miejskie plecaki na laptopa 15,6” (z możliwością jego poszerzenia, np. jeśli wracając z pracy, będziesz robić nieplanowane zakupy). Sprawdź:

Dlaczego warto mieć plecak Travelite?

Niemiecka marka Travelite słynie z jakości produktów, za które nie trzeba płacić majątku. Plecaki są w rozsądnych cenach – naprawdę nie musisz wydawać ¼ wypłaty, żeby mieć porządny plecak na co dzień. Są lekkie, dzięki czemu nie masz na plecach dodatkowego, zbędnego ciężaru. Większość modeli posiada osobną kieszeń na laptopa, co dzisiaj naprawdę ułatwia życie. Dzięki temu nie musisz mieć też torby na ramię, która niestety dodatkowo obciąża kręgosłup.

Plecaki Travelite są uniwersalnym wyborem – mają prostą konstrukcję, są dostępne w podstawowych kolorach i wykonane z wysokiej jakości poliestru, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nadają się do wieloletniego użytku nawet przy intensywnej eksploatacji (choć oczywiście zachęcamy do dbania o własny plecak i regularnego czyszczenia go). Nie pozostaje Ci nic innego, jak wybrać swój plecak Travelite.

pixel