XD Design

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
39 produkty
Strona 1 z 2

Podróżując, nie chcesz się martwić, prawda? Marka XD Design zdejmie z Ciebie ciężar zastanawiania się, czy Twoje dokumenty są wystarczająco zabezpieczone. W asortymencie sklepu Delcaso znajdziesz plecaki antykradzieżowe oraz torby i akcesoria wykonane w tej samej technologii. XD Design to holenderska marka, dzięki której skupisz się na przeżywaniu podróżniczych doświadczeń i codziennych wyzwań. Antykradzieżowa konstrukcja ochroni Twój plecak m.in. przed przecięciem nożem czy żyletką. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać model, który podoba Ci się najbardziej.

XD Design – prosty sposób na bezpieczeństwo Twoich rzeczy

Czy wiesz, że dzięki marce XD Design Twój plecak i jego zawartość będą skutecznie zabezpieczone przed kradzieżą? Odpowiada za to dostęp do komory plecaka znajdujący się wyłącznie od strony pleców. Dzięki temu ktoś naprawdę musiałby się postarać, żeby Cię okraść. Teoretycznie jest to możliwe, ale marka XD Design pomyślała także o tym. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich materiałów, każdy plecak jest odporny na uszkodzenia i przecięcia. Podobnie jest w przypadku torby XD Design, którą możesz wybrać, jeśli wolisz kompaktowe rozwiązania. Torby holenderskiej marki łączą zalety plecaka i aktówki, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako element biznesowych stylizacji. Przede wszystkim jednak plecaki antykradzieżowe chronią najważniejsze rzeczy.

Plecak czy torba XD Design?

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Plecak z kolekcji XD Design Bobby sprawdzi się doskonale, jeśli szukasz modelu odpowiedniego dla Twojego laptopa. Torba będzie lepszym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz produktu nadającego się na bagaż podręczny. Marka XD Design zadba o jego bezpieczeństwo podczas podróży. Zależy Ci też na dobrym wyglądzie plecaka czy torby? Zarówno sztandarowe produkty marki, jak i akcesoria XD Design świetnie się prezentują – to jedna z niewielu propozycji, która sprawdza się w casualowych oraz biznesowych stylizacjach jednocześnie.

pixel