Parasole Knirps

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Rodzaj
Mechanizm
Ilość szprych
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
106 produkty
Strona 1 z 4

Czy wiesz, że nawet proste parasole mogą być nagradzane za design? Dokładnie tak jest w przypadku produktów rozpoznawalnej marki Knirps. Każdy parasol Knirps to połączenie wysokiej jakości materiałów z atrakcyjnym designem, który doceniają specjaliści i zwykli konsumenci. Na rynku wyróżnia ich...czerwona kropka - prosty element stał się niemal ekskluzywny i zaświadcza o jakości wszystkich oferowanych modeli.

Wyjątkowy parasol Knirps w sklepie internetowym

Parasol Knirps to przede wszystkim:

  • elegancki kształt,
  • nasycone barwy,
  • solidne wykonanie,
  • materiały zapewniające odporność na opady deszczu i silne wiatry,
  • lekkość,
  • luksusowy pokrowiec
  • rozpoznawalność.

Wszystkie te elementy sprawiają, że parasol marki Knirps ma pozytywne opinie wśród kobiet i mężczyzn. Taki parasol buduje profesjonalny wizerunek i sprawdza się w każdej sytuacji - od osobistej, po bardzo formalną i nawet dyplomatyczną. Przeciętny parasol ulega zniszczeniu w ciągu nawet kilku minut po nadejściu silniejszego wiatru. W sklepie Delcaso udostępniamy parasole wyłącznie producentów, którzy przykładają wagę do jakości i projektują parasole z myślą o ich wieloletnim użytkowaniu. Cena parasola Knirps przekracza więc kilkanaście złotych. Możesz mieć jednak pewność, że płacisz za wartościowy produkt, który długo posłuży Tobie lub obdarowanej osobie.

Zamów parasol Knirps na prezent dla kogoś bliskiego

Parasol na prezent to dobry pomysł, ale tylko wtedy jeśli decydujemy się na model elegancki i solidny. Asortyment Knirps jest właśnie taki. Możesz wybrać model klasyczny (czarny) lub np. w kolorach niebieskim i czerwonym. Dostępne są też parasole we wzory dla miłośników niestandardowej estetyki. Niektóre modele otwierają się automatycznie, inne manualnie. Kryterium decyzyjnym mogą być również zastosowane materiały, w tym: aluminium, poliester i włókno szklane. Filtruj produkty, korzystając z naszych wskazówek i wybierz parasol, który najbardziej Ci odpowiada.

Knirps to znany producent wytrzymałych i świetnie prezentujących się parasoli. Wykorzystaj dostęp do nich w sklepie internetowym Delcaso - zapraszamy do wygodnego składania zamówień online.

pixel