Contigo

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
126 produkty
Strona 1 z 4

Marka Contigo należy do najczęściej wybieranych przez podróżników i podróżniczki. Dlaczego? Kubek termiczny Contigo uważa się za najlepszy możliwy wybór w kategorii kubków termicznych – ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości, która pozwala cieszyć się gadżetem przez wiele podróży. W ofercie Delcaso znajdziesz również butelki na wodę oraz butelki dla dzieci Contigo, dla których opracowano specjalną technologię ułatwiającą picie podczas wyjazdów. Marka Contigo do tej pory wypuściła kilka znaczących kolekcji, w tym Contigo West Loop. Z której kolekcji Ty wybierzesz swój przyszły ulubiony kubek?

Contigo – marka, która rozumie, czego najbardziej potrzebujesz podczas podróży

Kubek Contigo to najlepiej wydane pieniądze, jeśli planujesz zakup akcesoriów podróżniczych – choćby dlatego, że z kubka możesz korzystać, także nigdzie nie wyjeżdżając, a przecież i takie okresy się zdarzają. Kubki termiczne Contigo doskonale utrzymują ciepło ulubionego napoju, a co najważniejsze są proste w czyszczeniu, dzięki czemu nie tracisz czasu na skomplikowane zabiegi pielęgnacyjne kubka. Możesz ten czas poświęcić sobie. Który termos Contigo zamówisz?

Marka na dobre zagościła w naszym sklepie – oferujemy również butelki na wodę Contigo, które pozwolą Ci na dobre zrezygnować z plastiku. Nie musisz się martwić o to, jak otworzyć butelkę jedną ręką, ponieważ posiada odpowiedni mechanizm, a problem wylanej wody z torbie czy plecaku po prostu nie istnieje, bo marka Contigo zadbała także o ten aspekt.

Za co jeszcze pokochasz markę Contigo?

Kubek termiczny Contigo West Loop to podróżnicza klasyka – wystarczy, że przejrzysz opinie dostępne w internecie. Kubek docenisz również podczas zwykłego dnia w pracy czy na uczelni – zimą potrzebujesz przecież ogrzewających od środka napojów, a latem przyjemnego orzeźwienia. Cena takiego ułatwienia nie jest zbyt wysoka, dzięki czemu nie czujesz, że wydajesz zbyt dużą kwotę. Zresztą prawda jest taka, że Contigo tworzy kubki termiczne i butelki na wodę tak ładne i trwałe, że warto za nie zapłacić.

pixel