Plecaki XD Design

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
33 produkty
Strona 1 z 2

Czy znasz markę XD Design? Plecak holenderskiego producenta pozwoli Ci uniknąć kradzieży podczas licznych wyjazdów oraz codziennych przejazdów komunikacją publiczną. Szczególnie docenisz lekką wagę produktu, dzięki której w środku zmieszczą się dodatkowe pamiątki z podróży. Plecak XD Design to także świetny pomysł na prezent dla miłośników i miłośniczek gadżetów. Produkty tej marki to zdecydowanie nie są zwykłe plecaki miejskie. Który z modeli XD Design wybierzesz?

XD Design – plecak, za który podziękujesz

Plecaki antykradzieżowe XD Design dają większą gwarancję bezpieczeństwa w miejscach publicznych, w których jesteś szczególnie narażony/a na działanie kieszonkowców. Podziękujesz za taki plecak, gdy ktoś z Twoich znajomych będzie opowiadać o kradzieży w najmniej oczekiwanym momencie. XD Design to marka, która pomyślała o wszystkim – o antykradzieżowej konstrukcji, trwałych materiałach wykorzystanych do produkcji, a także przygotowaniu zarówno kompaktowych, jak i bardziej pojemnych plecaków. Podziękujesz także za to, że plecak XD Design z kolekcji Bobby pasuje absolutnie do wszystkiego.

Który plecak XD Design kupisz?

Nie możesz się zdecydować, który plecak XD Design Bobby wybrać? Doskonale to rozumiemy! Nieważne jednak, który model kupisz, możesz mieć pewność, że będzie Ci towarzyszyć przez lata. Właśnie dlatego plecaki miejskie XD Design to idealny wybór dla osób, które nie znoszą częstych zakupów i wolą wydać pieniądze raz, a dobrze.

Świetną alternatywą dla klasycznych plecaków są plecaki młodzieżowe XD Design, które radzą sobie z najbardziej energetycznymi nastolatkami. Przerwy, szkolne wycieczki i podróże komunikacją publiczną – to wszystko nie stanowi problemu dla antykradzieżowych produktów XD Design. Nie inaczej jest w przypadku plecaków miejskich, które nadają się również na weekendowe wypady czy służbowe podróże. Jest naprawdę wiele sytuacji, podczas których będziesz się cieszyć, że masz plecak XD Design.

pixel