Walizki Victorinox

Filtrowanie
Kolekcje
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Możliwość poszerzenia
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
11 produkty

Szwajcarskie walizki Victorinox doskonale sprawdzą się w podróżach biznesowych. Są eleganckie, solidne, pojemne i przede wszystkim - odporne na działanie różnych czynników zewnętrznych. Walizki Victorinox mogą stanowić bagaż podręczny w samolotach linii lotniczych, takich jak na przykład: LOT, Lufthansa, Ryanair, Wizz Air, easyJet. 

Walizki Victorinox - przykładowe produkty

W asortymencie sklepu internetowego Delcaso znajdują się zarówno małe walizki kabinowe, jak i duże modele. Walizki kabinowe najlepiej zabrać na weekendowe wypady, duże walizki - na wyjazd tygodniowy lub dłuższy. Niektóre z walizek mają funkcję poszerzania, umożliwiającą zwiększenie pojemności. To bardzo praktyczne, kiedy chcemy lub musimy wrócić z większą ilością rzeczy - np. pamiątek lub materiałów konferencyjnych. 

Jakie cechy mają walizki Victorinox? 

Bagaż podręczny marki Victorinox to znakomity, klasyczny design w nowoczesnym wydaniu. Walizki:

  • wykonane zostały z lekkiego i wytrzymałego materiału (poliwęglanu), 
  • dobrze zabezpieczają bagaż, dzięki mocnym pasom, 
  • dostępne są w różnych kolorach - od stosowanych, po bardziej wyraziste, 
  • mają specjalne przegrody na sprzęt elektroniczny (np. laptop, tablet). 

Walizka nie zniszczy się pod wpływem upadków, zarysowań i otarć, a także czynników atmosferycznych i obfitych opadów. Jest zaprojektowana tak, by mogła być użytkowana przez lata. Luksusowa obudowa przyczynia się do stworzenia i zachowania profesjonalnego wizerunku - niezbędnego podczas szkoleń, targów czy negocjacji.

Walizki znanch marek: Walizki American Tourister Walizki CAT - Caterpillar Walizki Titan Walizki Travelite | Walizki Wenger Walizki Wittchen

pixel