Plecaki motocyklowe

Filtrowanie
Dodatkowe cechy
Pokaż tylko
2 produkty

Dobry plecak motocyklowy ułatwi Ci codzienną podróż do pracy. Sprawdzi się, jeśli nie planujesz przewozić zbyt dużych przedmiotów. Optymalna pojemność plecaka motocyklowego wynosi od 20 do 35 litrów, choć górna granica jest już naprawdę duża. W naszym sklepie znajdziesz plecaki motocyklowe Ogio, które doskonale sprawdzają się podczas jazdy dzięki opływowej skorupie – odpornej na wodę, wiatr oraz uderzenia. Oferta obejmuje m.in. modele z miejscem na laptopa oraz z prawie całkowicie wodoodporną skorupą.

Jaki plecak motocyklowy wybrać?

Robiąc zakupy w naszym sklepie, nie musisz się martwić, że wybierzesz nieodpowiedni model. Marka Ogio tworzy solidne produkty, dzięki czemu możesz się skupić na doborze parametrów, które najbardziej Ci się przydadzą. Plecaki motocyklowe z naszej oferty:

  • mają pas piersiowy, który spina szelki na mostku i tym samym zwiększa stabilność,
  • mają schowki do przechowywania butów,
  • są niemal w 100% wodoodporne,
  • są lekkie,
  • mają odblaski, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze.

Plecaki motocyklowe Ogio to modele, które doskonale sprawdzą się na co dzień. Zmieszczą wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, a część z nich również laptopa. Czy plecaki turystyczne będą dobrym zamiennikiem? Zdecydowanie nie – mają zbyt wiele pasków, co obniża bezpieczeństwo podczas jazdy. Są też inaczej skonstruowane. W przypadku jazdy motocyklem lepiej nie ryzykować. Jeśli jeździsz nim codziennie lub niemal codziennie i wozisz ze sobą sprzęt, postaw na dobry plecak motocyklowy na laptopa.

Plecak motocyklowy Ogio – wygoda i bezpieczeństwo na drodze

Plecaki motocyklowe mają konstrukcję przystosowaną do specyfiki jazdy na motocyklu. Są dodatkowo wzmocnione – nie tak jak inne plecaki. Są też lepiej przygotowane do ułożenia ciała podczas jazdy, dzięki czemu będzie Ci po prostu dużo wygodniej. Jednocześnie dobry plecak motocyklowy nie będzie krępować Twoich ruchów i ciążyć na plecach, ponieważ jest lekki.

Sprawdź również inne produkty z naszego sklepu

pixel