Butelki na wodę

Filtrowanie
Marka
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
73 produkty
Strona 1 z 3

W tej kategorii znajdziesz szczelne butelki na wodę – odpowiednie dla dorosłych, dla dzieci, do szkoły, na uczelnię, do pracy i na czas podróży. Są wykonane z bezpiecznych materiałów, które doskonale znoszą próbę czasu. To doskonała propozycja dla Ciebie, jeśli lubisz estetyczne produkty, które mają praktyczne rozwiązania, takie jak blokada uniemożliwiająca przypadkowe otwarcie butelki na wodę w plecaku czy torebce, konstrukcja ułatwiająca czyszczenie, czy wskaźnik spożycia wody. Nie chcesz wydawać zbyt wiele pieniędzy na butelkę? Butelki na wodę Contigo są porządnie i estetycznie wykonane, a jednocześnie nie kosztują majątku.

Butelki na wodę o różnej pojemności

Szukasz butelki na wodę o pojemności 1 litra? A może mniejszej, która sprawdzi się na co dzień lub dla Twojej pociechy do szkoły? W naszym sklepie zamówisz zarówno jedną, jak i drugą butelkę na wodę. Na niektórych treningach naprawdę 0,5 litra wody nie wystarczy, a z kolei maluch w podstawówce nie powinien dźwigać dodatkowych kilogramów, mając i tak za ciężki plecak.

Szczelne, z wygodnym uchwytem, łatwe do umycia

Boisz się, że to kolejna butelka na wodę, która ma zmienić Twoje życie i uwolnić Cię od plastiku, a Ty użyjesz jej kilka razy i o niej zapomnisz? Nie tym razem! W końcu będziesz regularnie uzupełniać butelkę wodą z kranu i pamiętać o jej zabraniu ze sobą. Nie obiecamy, że będziesz w stanie zrezygnować z aplikacji przypominającej o nawadnianiu się, ale… Kto wie? Oprócz tego:

  • nie musisz mieć butelki na wodę z filtrem, bo w większości miejsc w zupełności wystarczy Ci woda z kranu (a jest to też bardziej ekologiczne rozwiązanie),
  • możesz wybrać model z wygodnym uchwytem, dzięki któremu bez problemu wyjmiesz butelkę nawet z najbardziej pojemnego plecaka,
  • w ofercie znajdziesz butelki, które nie wymagają kombinowania, jak je wyczyścić,
  • nie będziesz się irytować, próbując otworzyć butelkę na wodę, bo mechanizm jest prosty i nie zacina się,
  • nie musisz się martwić o trwałość butelki, ponieważ wszystkie są wykonane z trwałego materiału, np. plastik nie jest cienki, co dla wielu osób ma ogromne znaczenie.

W naszym sklepie zamówisz również butelkę na wodę odpowiednią dla dziecka – o mniejszej pojemności i w wesołych kolorach (sprawdź butelki dla dzieci Contigo). Butelki można myć w zmywarce, a w większości przypadków można je również przypiąć, dzięki czemu nic się nie zgubi. Wszystkie modele dla dzieci mają też zintegrowaną słomkę, co ułatwia picie wody.

pixel