Poradnik

Jak spakować walizkę?
Pytanie, jak spakować walizkę, może się wydawać zbędne w czasach, kiedy niemal każdy ma choć jedną podróż za sobą. I rzeczywiście nie sztuką jest spakować walizkę – wyzwaniem jest natomiast zrobienie tego tak, by zabrać wszystko
Czytaj więcej
Jakiej firmy walizkę kupić?
Prawdopodobnie doskonale wiesz, jak traktuje się bagaże podczas odprawiania samolotu – trudno liczyć na delikatność. Jakiej firmy walizkę kupić, aby przetrwała więcej niż jedną podróż, nie tracąc przy tym na wyglądzie? 
Czytaj więcej
Jaki kubek termiczny wybrać?
Zastanawiasz się, jaki kubek termiczny wybrać i czy rzeczywiście go potrzebujesz? Alternatywa dla termosu, który kojarzy się z długimi wycieczkami, kanapkami pakowanymi na drogę, a dla niektórych nawet z uczuciem wstydu
Czytaj więcej
Jaką torbę na laptopa wybrać?
Prawdopodobnie najlepsza torba na laptopa znaczy dla Ciebie coś nieco innego niż dla na – ludzie mają różne preferencje majonezowe, nie wszyscy uważają pizzę z ananasem za prawdziwą pizzę (jak choćby Robert Makłowicz), a carbonara ze śmietaną jest dla niektórych nie do pomyślenia.
Czytaj więcej
Gdzie kupić walizkę?
Pakowanie zawsze jest tematem na czasie – nawet jeśli sezon wakacyjny dawno minął, a okoliczności nie sprzyjają podróżowaniu, znajdzie się powód, by wyjechać na weekend. Pytanie, gdzie kupić walizkę, warto sobie zadać przed zabukowaniem lotu.
Czytaj więcej
Jak wybrać dobry parasol przeciwdeszczowy damski?
W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jaki parasol przeciwdeszczowy damski spełni Twoje oczekiwania, a więc będzie wytrzymały, estetycznie wykonany, a jednocześnie nie będzie kosztował majątku.
Czytaj więcej
Strona 1 z 2
pixel