Parasole Doppler Carbonsteel

Filtrowanie
Materiał
Kolor
Rodzaj
Mechanizm
Ilość szprych
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
38 produkty
Strona 1 z 2

Piesze poruszanie się po mieście w deszczu? To czasem nieuniknione. Nawet wyjście z samochodu na parkingu i przejście do docelowego budynku wiąże się z otwarciem parasola - zwłaszcza, jeśli nie idziemy sami. Seria parasoli Carbonsteel Doppler to seria elegancka i praktyczna. Wykorzystaj ją, jeśli chcesz ukryć się przed deszczem i jednocześnie zachować wizerunek pełen klasy.

Parasole Carbonsteel Doppler w sklepie Delcaso

Oferujemy parasole:

  • otwierane automatycznie i manualnie,
  • z wysokiej jakości poliestru,
  • w kilkudziesięciu kolorach: od klasycznej czerni, po wyraziste czerwienie, fiolety i turkus,
  • kieszonkowe i długie.

Wysoka jakość asortymentu parasoli

O wytrzymałości oferowanych parasoli świadczą testy w kanale wietrznym BMW - potwierdzono w nich wysoką odporność na wiatr do prędkości 100 km/h. Wybierając parasole Carbonsteel Doppler nie musisz więc obawiać się jednorazowego użytku, wskutek silnych wiatrów, które w Polsce zdarzają się coraz częściej. Tanie parasole skazane są na zepsucie w najmniej komfortowych okolicznościach. Właśnie dlatego warto kupić jeden, ale porządny parasol. Zasada mówiąca o tym, że kto taniej kupuje, ten kupuje dwa razy, zawsze sprawdza się przy parasolach. Polecany przez nas asortyment zapewnia natomiast pełną ochronę, bezpieczeństwo i satysfakcję. Produkty objęte są kilkuletnią gwarancją. Dodatkowym atutem parasoli Carbonsteel Doppler jest ich lekkość i swoboda zarówno podczas otwierania, jak i składania.

Elegancki wizerunek, dzięki eleganckim parasolom

Czy tego chcesz, czy nie - eleganckie i oryginalne parasole pozytywnie wpływają na wizerunek właściciela. Chętnie kupują je przedsiębiorcy i osoby, które w codziennym życiu wyróżniają się klasą. Parasole Carbonsteel Doppler, niezależnie od estetyki, którą wybierzesz, świetnie uzupełnią styl i zwrócą na siebie uwagę. Będą jasnym komunikatem, że wysoka jakość, funkcjonalność i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji, to Twoje mocne strony. Zapoznaj się z całą kolekcją i złóż zamówienie przez Internet.

pixel