Portfele Pacsafe

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
15 produkty

Bezpieczeństwo to coś, na co nie do końca masz wpływ, ale już na poczucie bezpieczeństwa owszem. Portfele Pacsafe mają antykradzieżową konstrukcję, która utrudnia m.in. skanowanie danych z kart bankowych, czy kradzież ważnych dokumentów. Są to portfele damskie i męskie, które doskonale sprawdzą się również jako prezent dla bliskiej osoby. Do wyboru są małe modele w formie klasycznego portfela, ale też saszetki, czy portfel do zawieszenia na szyję.

Dlaczego warto mieć portfel Pacsafe?

Portfele Pacsafe to propozycja dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i użytkowość.  Portfel sprawdzi się, jeśli:

  • chcesz mieć pewność, że Twoje dokumenty i pieniądze są odpowiednio zabezpieczone,
  • dużo podróżujesz po świecie i wiesz, że warto zadbać o podstawową ochronę,
  • ktoś kiedyś Cię okradł i do dzisiaj stresujesz się, np. wychodząc na miasto,
  • szukasz praktycznego prezentu dla taty, mamy, babci lub dziadka.

Portfel Pacsafe jest dostępny w kilku wydaniach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model zarówno dla babci, która woli klasyczne akcesoria, jak i dla partnera, który uwielbia nowoczesne gadżety. Sprawdź:

Pacsafe – ochrona w małych, codziennych sprawach

Nie musisz być najważniejszą osobą w kraju, by mieć dobrą ochronę na co dzień. Akcesoria Pacsafe są świetnym sposobem, by ograniczyć ryzyko stania się ofiarą kradzieży. Gadżety takie jak portfele, czy organizery podróżne Pacsafe pomogą Ci spędzić każdą podróż bez większego strachu przed złodziejami. Po co masz się stresować np. podczas urlopu?

Sprawdź również:

pixel