Kłódki Pacsafe

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
9 produkty

Nie daj się okraść w podróży! Kłódki Pacsafe zabezpieczają bagaż przed jedną z najbardziej stresujących sytuacji podczas wyjazdu, czyli przed kradzieżą. Ten najmniejszy element Twojej walizki czy plecaka jest w stanie ochronić Cię przed porządną dawką nerwów. Kłódki Pacsafe doskonale sprawdzą się również jako prezent – dzięki temu możesz podarować swoim bliskim bezpieczeństwo.

Trwałe kłódki Pacsafe – idealne w podróży

Kłódka Pacsafe jest nie tylko dodatkową ochroną przed kradzieżą. Jest to wyjątkowo trwały element bagażu, dzięki czemu nawet służby celne nie będą w stanie go uszkodzić podczas swoich rutynowych działań.

W naszej ofercie znajdziesz kłódki Pacsafe z międzynarodowym systemem TSA, który pozwala służbom celnym szybko otworzyć i zamknąć Twój bagaż bez uszkadzania go. Proponujemy również bardzo wygodne rozwiązanie, jakim jest kłódka do walizki na kartę z systemem TSA. Dzięki temu nie musisz pamiętać kodu i nie musisz mieć przy sobie kluczyka (oraz go pilnować).

Dlaczego warto mieć kłódkę Pacsafe?

Kłódki do walizki Pacsafe są prostym sposobem na zwiększenie bezpieczeństwa w podróży. Dzięki temu nie musisz się ciągle stresować, czy ktoś Cię nie okradnie. Nie musisz się też martwić o to, że służba celna jest niespecjalnie delikatna podczas rewizji bagażu.

Kłódkę Pacsafe możesz zresztą wykorzystać nie tylko do walizki, ale również jako dodatkowe zabezpieczenie szafki w schronisku, czy hostelu. Po co masz się martwić podczas trasy o to, czy wszystkie Twoje cenne rzeczy są nadal na miejscu?

Sprawdź również pozostałe akcesoria Pacsafe:

pixel