Plecaki motocyklowe Ogio

Filtrowanie
Dodatkowe cechy
3 produkty

Zapomnij o niewygodnych rozwiązaniach. Plecak motocyklowy Ogio sprawdzi się idealnie do przewiezienia najpotrzebniejszych rzeczy, takich jak laptop do pracy, drugie śniadanie i lunch, oraz bluzę na wypadek, gdyby zrobiło się chłodniej. Plecaki Ogio są lekkie, ale przystosowane do szybkiej, intensywnej jazdy na motocyklu. Ich opływowy kształt zmniejsza opór powietrza, co wpływa nie tylko na komfort jazdy (i płynność), ale również większe bezpieczeństwo.

W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze plecaki motocyklowe Ogio – jeśli nie wiesz, który model wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy!

Plecak motocyklowy Ogio – wygoda podczas jazdy

Nie obiecamy Ci, że marka Ogio stworzyła plecak motocyklowy No Drag Mach 5, którego nie poczujesz podczas jazdy. Możemy natomiast powiedzieć, że będzie Ci dużo wygodniej niż ze zwykłym plecakiem, który po prostu nie jest przystosowany do jazdy na motocyklu. Plecak motocyklowy:

  • ma niemal całkowicie wodoodporną skorupę, dzięki czemu Twój laptop będzie bezpieczny,
  • jest lekki, dzięki czemu nie ciąży Ci na plecach podczas jazdy,
  • jest pojemny, co ułatwia zabranie wszystkich rzeczy, których potrzebujesz, a nie tylko tych najpotrzebniejszych,
  • ma odblaskowe wstawki, co zapewni Ci większą widoczność na drodze, a tym samym bezpieczeństwo.

Marka Ogio połączyła funkcjonalność plecaka na laptopa z plecakiem motocyklowym. Dzięki temu nie musisz obawiać się o sprzęt, tylko możesz go bezpiecznie i wygodnie przetransportować.

Plecak Ogio to zakup na lata, którego nie będziesz żałować nawet przez sekundę, a kiedy przyjdzie już czas na wymianę go na nowy, wybierzesz dokładnie ten sam model lub nowszy. Przy okazji sprawdź również plecaki sportowe, które sprawdzą się na treningi i różnego rodzaju wyjazdy.

pixel