Plecaki miejskie Ogio

Filtrowanie
Kolekcje
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
18 produkty

Plecak miejski Ogio to plecak, za którym będziesz tęsknić, jeszcze zanim przyjdzie moment, żeby się z nim pożegnać ze względu na starość. Sprawdzi się do pracy, do której musisz zabrać laptopa z domu po kilkudniowym home office. Nadaje się na uczelnię, szczególnie jeśli dojeżdżasz rowerem lub komunikacją miejską. Plecak miejski Ogio sprawdzi się również do szkoły, chroniąc kręgosłup Twojego dziecka.

W ofercie znajdziesz modele m.in. z takich kolekcji jak Alpha Convoy, No Drag Mach, Aero, Alpha+ i Bandit Pro.

Dlaczego warto mieć plecak miejski Ogio?

Kieszenie w spodniach nie wystarczają, torebka jest za mało pojemna i niezdrowa, bo obciąża kręgosłup, a nerka bardziej się sprawdza na rowerze, czy imprezie, kiedy im mniej masz rzeczy, tym lepiej. Tymczasem plecaki miejskie Ogio:

  • mają osobną kieszeń na laptopa lub tableta,
  • sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w podróży, np. jako bagaż podręczny do ukochanej i wyczekanej Barcelony,
  • umożliwiają przewiezienie i laptopa, i książek i zakupów zrobionych w ulubionym dyskoncie, bo są wystarczająco pojemne,
  • są trwałe, przez co nie musisz wymieniać plecaka po pierwszej intensywniejszej podróży,
  • mają rozwiązania, których nie powstydziłyby się inne, praktyczne gadżety.

Plecak miejski Ogio stanie się Twoim towarzyszem podczas codziennych sprawunków (pamiętasz Dzieci z Bullerbyn?), małych i dużych wyjazdów, czy przeprowadzek, kiedy zabraknie niebieskiej torby znanego sklepu meblowego, a będzie trzeba coś jeszcze spakować. Sprawdź przy okazji pozostałe propozycje amerykańskiej marki:

pixel