Kanken Mini Fjallraven

Filtrowanie
Kolor
Dodatkowe cechy
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
15 produkty

Plecaki Fjallraven zyskały popularność w różnych miejscach świata - również w Polsce. Powstały z myślą o dzieciach i młodzieży szkolnej, ale dziś wykorzystywane są również przez dorosłych. W tej kategorii znajdziesz plecaki Kanken Mini, które doskonale nadają się do zapakowania książek, pojemników z żywnością, termosu, kurtki, obuwia na zmianę lub innych rzeczy średniej wielkości. Wersja mini to kultowe plecaki najlepiej sprawdzające się jako plecaki miejskie.

Korzyści z zakupu plecaków Kanken Mini

Plecaki Kanken Mini mają prostą, charakterystyczną dla marki estetykę i jednocześnie są bardzo praktyczne. Modele plecaki mini Kanken:

  • wyposażone zostały w błyskawiczne zamki przesuwne do samego dołu,
  • mają wyciąganą wkładkę usztywniającą,
  • wyróżniają się dużą odpornością na opady deszczu i działanie wody,
  • są wytrzymałe i można je swobodnie użytkować przez lata,
  • mają uchwyt górny, dzięki któremu można je nosić w ręce lub powiesić bezpiecznie na wieszaku,
  • są łatwe w czyszczeniu (wystarczy użyć wilgotnej ściereczki i łagodnego detergentu),

Renomowana marka Fjallraven - trwała i zaufana produkcja

Firma Fjallraven produkuje też akcesoria - np. saszetki biodrowe, które również są dostępne w sklepie internetowym Delcaso. Producent Fjallraven działa zgodnie z zasadami zrównoważonej ekologii i dba o to, aby dostarczać użytkownikom rzeczy wyłącznie wysokiej jakości. Zastosowane materiały są trwałe, przyjazne środowisku i często pochodzą z recyklingu. Zobacz, co przygotowaliśmy w ofercie online i wybieraj rzeczy od zaufanych marek.

pixel