Kanken Fjallraven

Filtrowanie
Materiał
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
51 produkty
Strona 1 z 2

Szukasz marki, którą wyróżnia zrównoważone podejście do ekologii i produkcji rzeczy? Sprawdź Kanken - szwedzką firmę, która wypuściła na rynek między innymi kultowe plecaki. Kanken to producent, który korzysta z dobrych materiałów, recyklingu i łączenia tego, co proste z tym, co praktyczne. Na pierwszym miejscu jest komfort użytkowania, dlatego śmiało możesz wybrać plecaki Kanken dla siebie lub dla swoich bliskich.

Popularne plecaki Kanken - dlaczego warto je kupić?

Plecaki Kanken:

  • zaprojektowane zostały w minimalistycznym stylu,
  • pomimo prostoty są bardzo pojemne i praktyczne,
  • wyróżniają się dużą wytrzymałością,
  • są wygodne w użytkowaniu (pierwotnie były stworzone jako plecaki szkolne),
  • mają wysoką odporność na wodę,
  • nie wymagają specjalnego czyszczenia - wystarczy miękka ściereczka lub gąbka z płynem do naczyń lub innym łagodnym detergentem.

Plecaki Fjallraven są bardzo uniwersalne. Sprawdzają się dziś zarówno jako plecaki do szkoły, jak i plecaki miejskie. Młodzież i dorośli wykorzystują Kankeny na wycieczki, na siłownię i jako bagaż podręczny podczas weekendowych wypadów, Kanken pomieści laptopa, tablet i inne elektroniczne sprzęty, które musisz zabrać ze sobą np. do pracy lub na uczelnię.

Zamów plecak Kanken w polskim sklepie internetowym

W Delcaso proponujemy plecaki Kanken w różnych wersjach kolorystycznych - od granatu, przez bordo, aż po plecaki żółte i róż. Sprawdź aktualnie dostępne modele i wybierz bezpieczne zakupy online.

pixel