Turenne Delsey

Filtrowanie
Materiał
Kolor
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
12 produkty

Elegancka kolekcja Turenne to idealna propozycja dla osób szukających możliwie najlżejszych twardych walizek. Serię stworzyła francuska marka Delsey słynąca z dopracowanych projektów, przemyślanych rozwiązań i charakterystycznego designu, którego nie pomylisz z żadnym innym. Kolekcja Turenne to walizki premium, które będą służyć właścicielom i właścicielkom przez lata, dzięki wykorzystaniu poliwęglanu, który stanowi gwarancję lekkości. Subtelna, metaliczna kolorystyka jest idealnym zwieńczeniem serii Delsey. Który model walizki wybierzesz?

Walizki z kolekcji Turenne – kwintesencja francuskiego szyku

Seria Turenne to walizki Delsey wykonane z ponadprzeciętnie trwałego, a zarazem lekkiego policarbonu. Materiał ten charakteryzuje się najwyższą odpornością na uszkodzenia spośród wszystkich surowców wykorzystywanych do produkcji walizek. Nie musisz się więc obawiać pęknięcia w wyniku uderzenia podczas wizyty na lotnisku (kto z nas nie chwytał się za głowę, widząc z jaką nieostrożnością przekładają bagaż pracownicy). Walizki polikarbonowe z kolekcji Turenne to najlepszy możliwy wybór, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie.Solidne wykonanie nie wyklucza jednak braku estetycznego wykończenia. Walizki twarde Turenne świetnie wpisują się w dotychczasowy styl marki Delsey, w którym znajduje się miejsce zarówno dla charakterystycznych detali, jak i dopracowanego kształtu. Całość jest niezwykle spójna i budzi skojarzenia z francuskim, niewymuszonym szykiem. Walizki polikarbonowe z kolekcji Turenne są więc idealną propozycją dla osób, które po prostu zwracają uwagę na wygląd.

Seria Turenne od Delsey – walizki, których potrzebujesz

Poprzednia walizka Cię zawiodła? Teraz potrzebujesz czegoś trwalszego, dzięki czemu Twój bagaż będzie lepiej zabezpieczony. Z pomocą przychodzi seria Turenne od Delsey, w której znajdziesz wytrzymałe i lekkie walizki polikarbonowe. Są wyposażone w antywłamaniowy zamek, organizer na drobne przedmioty, które chcesz ze sobą zabrać w podróż, Web Tracking (kod identyfikacyjny), a kilka modeli posiada także zintegrowaną wagę cyfrową. Przyznasz, że są to dobrze przemyślane produkty, prawda?Możesz nam w tej kwestii zaufać, ponieważ w Delcaso znajdują się wyłącznie markowe walizki, sprawdzone zarówno pod kątem jakości, jak i estetyki. Kolekcja Turenne to tylko jedna z możliwości. Sprawdź również serie Chatelet Air, Belfort+, U-Lite Classic 2, a także Belmont+, którą szczególnie docenią osoby szukające klasycznych rozwiązań. Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz liczyć na darmową dostawę – wysyłamy bezpłatnie walizki już przy zamówieniach od 199 złotych.

pixel