Mobile Travelite

Filtrowanie
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
2 produkty

Wysokiej jakości pokrowce na ubrania Travelite Mobile zabezpieczą Twoją odzież w czasie podróży. Solidna walizka to nie wszystko - trzeba jeszcze zadbać o bezpieczne zagospodarowanie rzeczy. Służy temu torba na ubranie, dzięki której Twoja odzież pozostanie w najlepszym stanie - będzie czysta i bez zagnieceń.

Travelite Mobile - praktyczna seria produktów Torba na ubranie Travelite Mobile jest zaprojektowana bardzo praktycznie. Składa się z górnego uchwytu i umożliwia zawieszenie osłoniętego ubrania na haczyku. Torba na ubrania jest też wodoodporna i zamykana na suwak błyskawiczny. Każdy użytkownik może więc swobodnie z niej korzystać, bez obaw o warunki zewnętrzne. Poza funkcjonalnością, uniwersalny pokrowiec na ubrania Travelite Mobile poprawia też wizerunek i sprawdzi się np. podczas podróży samolotem, pociągiem lub samochodem. Możesz schować go do walizki lub po prostu powiesić w aucie.

Kiedy jeszcze warto wykorzystać torbę na ubranie? Przede wszystkim wtedy, gdy chcesz przetransportować garnitur z pralni chemicznej (w doskonałym stanie!) Atutem produktu jest też jego kompaktowość - pokrowce da się łatwo złożyć i schować w szafie. 

Kosmetyczka Travelite Mobile

W serii artykułów Travelite Mobile zaproponowano m.in. uniwersalne, pionowe kosmetyczki - niezbędnik każdej podróży. Męska kosmetyczka musi wyglądać dobrze, ale jednocześnie dyskretnie. Właśnie na taki styl możesz liczyć przeglądając dostępne produkty kolekcji Travelite Mobile.  Sprawdź je i skompletuj wszystko, czego potrzebujesz na planowane wyjazdy. Bądź zawsze gotowy do sprawnego spakowania się i ruszenia w drogę!

pixel