Torby podróżne na kółkach Ogio

Filtrowanie
Kolekcje
Kolor
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
14 produkty

W tej kategorii znajdziesz pojemne torby podróżne na kółkach Ogio, czyli najlepszy wybór na dłuższe wyjazdy. Torba sprawdzi się też podczas przeprowadzki, kiedy nagle okazuje się, że masz za mało kartonów, by spakować wszystkie swoje rzeczy. Kółka ułatwią Ci transport bagażu, dzięki czemu nie będziesz się męczyć, np. w drodze na lotnisko. Jednocześnie bez problemu zmieścisz w torbie podróżnej Ogio wszystko, czego potrzebujesz, a nawet więcej, np. pamiątki z wyjazdu dla wszystkich najbliższych i siebie.

Torby podróżne na kółkach Ogio – zakup na lata

Zwykle trafiała Ci się torba podróżna w spadku po kimś z rodziny? A może Twoja poprzednia torba przestała się już nadawać na wyjazdy i po prostu musisz kupić nową? To dobra okazja, by zainwestować w coś jeszcze lepszego. Torby podróżne na kółkach Ogio są:

  • porządnie wykonane, dlatego następne zakupy czekają Cię za dobrych kilka lat, więc jeśli ich nie lubisz, to będzie strzał w dziesiątkę,
  • lekkie, a jednocześnie pojemne, dzięki czemu nie będziesz się męczyć z powodu nadprogramowych kilogramów bagażu,
  • wyposażone w wiele uchwytów, co pozwala przenosić torbę w najwygodniejszy w danym momencie sposób, zwłaszcza kiedy będziesz już odczuwać zmęczenie po kilku, czy kilkunastu godzinach podróży.

Torby Ogio poznasz również po nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, takich jak system SLED™, w skład którego wchodzą wytrzymałe plastikowe plecy i mocne terenowe kółka. To doskonała propozycja dla osób, które dużo podróżują, mają tendencję do niszczenia rzeczy (torbę Ogio będzie Ci trochę trudniej zepsuć) oraz podróżują po bardziej wymagającym terenie.

pixel