Bezpłatny bagaż podręczny Ryanair - 40 x 25 x 20

Filtrowanie
Kolekcje
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
11 produkty

Planujesz podróż liniami Ryanair? Bagaż, który możesz zabrać, ma ściśle określone limity wagowe i wymiarowe. Jeśli więc nie chcesz narażać się na stres przy odprawie ani na dodatkowe koszta, dobrze przygotuj się do wylotu. W naszej ofercie znajdziesz bagaż Ryanair w wymiarach odpowiadających wytycznym wskazanym przez linię na stronie internetowej. Dzięki temu spakujesz się do drogi wygodnie i bez stresu. Zapraszamy do zakupów!

Darmowy bagaż podręczny Ryanair

Wymiary bagażu Ryanir, za który nie trzeba dodatkowo płacić, wynoszą 40x25x20. Dobrze więc sprawdzi się tu plecak, który pomieści wszystkie ważne rzeczy, a w dodatku jest lekki i pojemny.

Wybierając bagaż podręczny, pamiętaj, że wymiary plecaka Ryanair nie mogą przekraczać wskazanych przez linię, jeśli chcesz uniknąć dopłat. Nie musisz się tym jednak kłopotać. Przygotowaliśmy ofertę bagażu, który idealnie pokrywa się z wymaganiami. Nie musisz więc mierzyć samodzielnie plecaków i sprawdzać, czy ich wymiary się zgadzają. Zrobiliśmy to za Ciebie!

Zadbaliśmy także o to, by bagaż spełniał wszystkie swoje najważniejsze funkcje, a więc był wytrzymały, pojemny, odporny na duże obciążenie, a także… stylowy. Każdy podróżnik wie, że pakowanie jest o wiele przyjemniejsze dzięki plecakowi w ulubionym kolorze.

Zapraszamy do zakupów!

 

pixel