Belmont+ Delsey

Filtrowanie
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Możliwość poszerzenia
Pojemność [litry]
Zakres cenowy
Cena od:
Cena do:
-
Pokaż tylko
10 produkty

Nie musisz dłużej szukać idealnej walizki – Belmont Plus to kolekcja francuskiej marki Delsey, która odpowiada na najważniejsze potrzeby podróżników i podróżniczek. Walizki z tej serii są przystosowane do zadań specjalnych, m.in. dzięki zastosowaniu wysokiej jakości polipropylenu. Każdy model posiada zamek TSA oraz dodatkowe udogodnienia, takie jak zamek antywłamaniowy, taśmy spinające bagaż, teleskopową rączkę na podwójnym stelażu, która ułatwia wygodne przemieszczanie się, czy możliwość poszerzenia walizki o kilka centymetrów. Kolekcja walizek Delsey Belmont Plus zdecydowanie staje na wysokości zadania!

Walizki Belmont Plus – podróżnicza klasyka

Dobrze zaprojektowane wnętrze walizki Belmont Plus pozwoli Ci w pełni korzystać z podróży (oczywiście umożliwi Ci to przede wszystkim doborowe towarzystwo, ale… wygodne transportowanie bagażu jest na wagę złota). Dodaj do tego eleganckie wykończenie i minimalistyczną kolorystykę, a otrzymasz produkt doskonały. Walizki twarde świetnie radzą sobie z wyzwaniami, jakie zapewnia każda wizyta na lotnisku, chroniąc Twój bagaż przed uszkodzeniem.W naszym sklepie znajdziesz walizkę Belmont w odpowiednich dla siebie wymiarach – od dużego modelu idealnego na dwutygodniowy wyjazd, po walizkę kabinową doskonałą na weekendowy city break. Francuska marka Delsey nie zawodzi od kilkudziesięciu lat, więc możesz mieć pewność, że walizka posłuży Ci przez kilka dobrych sezonów, a jeśli o nią zadbasz, to jeszcze dłużej. Belmont Plus natomiast to kolekcja odpowiednia dla miłośników klasyki i minimalizmu.

Kolekcja Belmont Plus to walizki dla wymagających

Walizki z polipropylenu, które znajdziesz w kolekcji Belmont+, to gwarancja wieloletniej wytrzymałości. Materiał ten jest jednocześnie twardy i elastyczny, zapewniając dużą odporność na pęknięcia i wgniecenia. W tym samym czasie chroni Twój bagaż przed wilgocią i działaniem wysokiej temperatury. Trzeba więc przyznać, że marka Delsey stanęła na wysokości zadania, tworząc serię walizek Belmont Plus. Dodatkowym jej atutem jest kolorystyka – klasyczna, ale jednocześnie niebanalna, jakby delikatnie przygaszona. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za intensywnymi barwami.Oprócz walizek Belmont Plus od Delsey znajdziesz w naszym sklepie inne markowe walizki podróżne na kółkach. Oferujemy też modele z pozostałych kolekcji francuskiego producenta, w tym Turenne, Belfort+, U-Lite Classic 2, Brochant, czy Chatelet Air, które docenisz za precyzję wykonania oraz praktyczne rozwiązania ułatwiające podróż.

pixel