Belfort+ Delsey

Filtrowanie
Kolor
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
Pokaż tylko
4 produkty

Piękne, energetyczne kolory i ponadprzeciętna trwałość – tego możesz oczekiwać od serii Belfort Plus przygotowanej przez francuską markę Delsey. To doskonała propozycja dla osób, które na samą myśl o podróży odczuwają niepohamowaną radość i chcą się nią dzielić ze światem. Kolekcja Belfort Plus trafi również do tych, którzy znudzili się już stonowaną kolorystyką, ograniczającą się do czerni, szarości i czerwieni. Jednocześnie nie musisz się obawiać o swój bagaż, ponieważ seria jest wykonana z wysokiej jakości polipropylenu, który zapewnia ochronę przed wilgocią, wgnieceniami i pęknięciami. Który model podoba Ci się najbardziej?

Belfort Plus – najbardziej energetyczna kolekcja walizek

Francuska marka Delsey słynie z eleganckich projektów, dzięki którym walizki są ponadczasowe. Soczyste, pełne energii barwy z kolekcji Belfort Plus są wyjątkiem, choć trzeba przyznać, że walizki doskonale wpisują się w charakterystyczny design Delsey. Świetnie sprawdzą się szczególnie zimą, kiedy Polska tonie we wszystkich odcieniach szarości, a Ty w drodze na lotnisko chcesz już poczuć klimat zbliżających się wakacji (lub weekendowego relaksu). Jednocześnie będziesz mieć pewność, że walizka będzie dla Ciebie ułatwieniem w podróży, a nie utrapieniem, jak tańsze odpowiedniki, które zawodzą przy pierwszej lepszej okazji.Kolekcja Belfort Plus od Delsey to nie tylko energetyczna kolorystyka, ale także najwyższy standard bezpieczeństwa, za który warto zapłacić. Walizki zyskują pozytywne opinie między innymi ze względu na 3 klamry spinające komory, wysoką odporność na wodę, dzięki uszczelce, a także 3 niezależne uchwyty ułatwiające transport. Każda walizka jest również wyposażona w zamek TSA. Przyznasz, że brzmi to, jak doskonale przemyślana kolekcja?

Kolekcja Belfort Plus – idealna nie tylko dla optymistów!

Zastanawiasz się, czy warto wydać pieniądze na walizkę Belfort Plus? Szybko podziękujesz za ten nieco większy wydatek. Po pierwsze, zyskasz walizkę na wiele lat, która będzie Ci poprawiać humor za każdym razem, kiedy otworzysz szafę. Po drugie, kupisz produkt, który nie zawiedzie Cię nawet podczas największych ulew, ponieważ Twoje ubrania pozostaną suche. Marka Delsey nie bez powodu od lat utrzymuje zaufanie zadowolonych podróżników i podróżniczek.Rozumiemy jednak, że nie każdy musi kochać intensywne barwy rodem z tropikalnych wakacji. Wiemy też, że są sytuacje, w których po prostu dużo lepiej sprawdza się klasyka. Dla osób, którym nie po drodze z serią Belfort Plus, przygotowaliśmy walizki Delsey z pozostałych kolekcji. Chatelet Air to idealna propozycja dla miłośników francuskiego szyku, natomiast Belmont Plus sprawdzi się doskonale, jeśli cenisz ponadczasowe rozwiązania. U-Lite Classic 2 natomiast docenią osoby kochające klasyczną czerwień. Zachęcamy jednak do eksperymentów i zakupu optymistycznej walizki z serii Belfort Plus – nie raz się uśmiechniesz.

pixel