Teczki konferencyjne

Filtrowanie
Kolor
Dodatkowe cechy
Pokaż tylko
2 produkty

W tej kategorii znajdziesz teczki konferencyjne – idealne rozwiązanie nie tylko na konferencjach, ale również na co dzień, w biurze czy na spotkaniach biznesowych. Nadają się do przechowywania dokumentów, co chroni je przed zniszczeniem i pozwala utrzymać profesjonalny wizerunek przed klientami czy kontrahentami. Teczka konferencyjna A4 ma również miejsce na tablet do 10 cali, dzięki czemu jest naprawdę praktycznym rozwiązaniem.

Kiedy warto kupić teczkę konferencyjną?

Teczka konferencyjna A4 to nie tylko damska aktówka biurowa, ale również propozycja dla mężczyzn. W naszej ofercie znajdziesz uniwersalne teczki – m.in. w kolorze czarnym i szarym, co pozwala je dopasować zarówno do damskiej, jak i męskiej stylizacji. Teczkę konferencyjną warto kupić, jeśli:

  • lubisz mieć wszystko w uporządkowanej formie,
  • chcesz mieć pewność, że dokumenty nie będą pogniecione,
  • szukasz pomysłu na prezent dla osoby zorganizowanej i lubiącej biurowe dodatki,
  • chcesz mieć podczas spotkania wszystko w jednym miejscu,
  • uważasz, że posiadanie takiej aktówki poprawi Twój zawodowy wizerunek.

Teczka konferencyjna – pojemna i estetycznie wykonana

Wszystkie teczki konferencyjne z naszej oferty są wyposażone nie tylko w przegródki na dokumenty. Mają również dodatkowe kieszenie na telefon, ładowarkę, kartki papieru i długopisy. Oprócz tego w teczce biurowej zmieścisz tablet – aktówkę zamyka się na zamek, dzięki czemu masz pewność, że sprzęt jest bezpieczny. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się m.in. w podróży, podobnie jak inne akcesoria turystyczne z naszej oferty.

Są to produkty szwajcarskiej marki Wenger. Jest to dla Ciebie gwarancja, że teczki konferencyjne na dokumenty są wyjątkowo trwałe – szczegółowe informacje na temat produktów znajdziesz na podstronie każdego z nich. Sprawdź pozostałe akcesoria Wenger –  to doskonały wybór na lata.

Oprócz tego oferujemy:

pixel