U-Lite Classic 2 Delsey

Filtrowanie
Zamek TSA
Kółka
Bagaż podręczny
Dodatkowe cechy
Pojemność [litry]
3 produkty

Walizki U-Lite Classic 2 to propozycja idealna dla osób ceniących klasykę w najlepszym wydaniu. Są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – w pięknej czerwieni i szarości. Kolekcja U-Lite Classic 2 to design charakterystyczny dla francuskiej marki Delsey, którego nie pomylisz z żadnym innym. To także najwyższy standard bezpieczeństwa, dzięki któremu Twój bagaż będzie odpowiednio chroniony podczas podróży. Co więcej, walizki z tej kolekcji są dopasowane wymiarami do wymogów najpopularniejszych linii lotniczych. Który model U-Lite Classic 2 wybierzesz?

U-Lite Classic 2 – klasyka, której potrzebujesz

Minimalistyczna, ponadczasowa i elegancka – taka jest kolekcja U-Lite Classic 2, którą oferujemy w ramach asortymentu Delcaso. Łączy w sobie praktyczne rozwiązania, których tak bardzo potrzebujesz w podróży oraz estetyczne wykończenie, które także jest dla Ciebie ważne (i nie ma w tym nic złego!). Walizki są dostępne w trzech wariantach: kabinowym, średnim oraz dużym – możesz zamówić jeden z modeli lub najmniejszy i średni, dzięki czemu będziesz przygotowany/a na każdą okazję.Kolekcja U-Lite Classic 2 od Delsey Paris to przemyślane wzornictwo, które sprawdzi się w każdych okolicznościach. Nie oszukujmy się – większość z nas kupując walizkę, zwraca uwagę także na jej wygląd. To normalne, że wybieramy przedmioty, które mają nam towarzyszyć przez wiele lat, w ten właśnie sposób. Kupując walizkę na kółkach Delsey z kolekcji U-Lite Classic 2, masz pewność, że to nie tylko świetny design, ale także funkcjonalność.

Wytrzymałe walizki z kolekcji U-Lite Classic 2

U-Lite Classic 2 to walizki na kółkach francuskiej marki Delsey, którą użytkownicy cenią za wytrzymałość. Odpowiadają za to wysokiej jakości materiały wykorzystane podczas produkcji, co przekłada się także na bezpieczeństwo Twojego bagażu. Większość modeli z kolekcji posiada zamek TSA, a także dodatkowe rozwiązania, które ułatwią Ci podróż i dodatkowo zabezpieczą Twoje rzeczy. W przypadku części walizek istnieje możliwość poszerzenia o kilka centymetrów, co z pewnością docenisz nie jeden raz!Jeśli do tej pory zakup walizki na kółkach był dla Ciebie wyzwaniem, to kolekcja U-Lite Classic 2 od Delsey przychodzi z pomocą. Są to walizki miękkie – równie trwałe, co walizki twarde, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów. Świetnie sprawdzają się podczas podróży samochodem, choć nie ma żadnego powodu, by nie zabierać ich w podróż samolotem. Jest to także ekonomiczna alternatywa dla tych osób, które wolą więcej pieniędzy przeznaczyć na doświadczanie lokalnych przyjemności, takich jak jedzenie, czy atrakcje turystyczne. Przy okazji sprawdź pozostałe walizki Delsey – być może potrzebna jest Ci jedna walizka miękka, a druga twarda.

pixel