Parasole Como Trend Doppler

Filtrowanie
Materiał
Mechanizm
Ilość szprych
Dodatkowe cechy
2 produkty

Seria Como Trend to propozycja marki Doppler, która doskonale wie, jakich parasoli potrzebujemy – kolorowych! Oferta obejmuje parasole krótkie i długie, które posiadają automatyczne otwieranie, a w przypadku niektórych modeli także zamykanie. Seria Como Trend zachwyci każdego, kto lubi otaczać się kolorowymi przedmiotami. Wyobraź sobie najbardziej ponurą pogodę, jaką jesteś w stanie – z parasolem Doppler Twój nastrój będzie uratowany mimo tego. Co więcej, możesz liczyć na to, że parasolka z serii Como Trend nie zawiedzie Cię nawet podczas największej ulewy.

Como Trend – parasole, które wywołują uśmiech na twarzy

Trudno się nie uśmiechnąć na widok żółtego parasola, który wyróżnia się z tłumu czarnych parasolek, prawda? Żeby było jasne – nie mamy nic przeciwko klasycznej czerni, która zresztą także jest obecna w serii Como Trend. Uważamy jednak, że kolorowe parasole to prosty sposób, by jesienny deszcz stał się nieco mniej przygnębiający. Jeśli szukasz parasola na prezent, to jeden z modeli Como Trend będzie wyborem idealnym. Nie dość, że możesz kupić parasol w ulubionym kolorze bliskiej Ci osoby, to jeszcze masz pewność, że posłuży jej przez wiele sezonów. Udowodnisz w ten sposób, że praktyczny prezent naprawdę nie musi być nudny.

Parasole Como Trend to wybór na lata

Zapomnij o parasolkach, które niszczą się po jednym spotkaniu z większym podmuchem wiatru. Zakup parasola w przypadkowej drogerii najczęściej kończy się rozczarowaniem. Seria Como Trend od austriackiej marki Doppler oszczędzi Ci tego doświadczenia. Parasole są nie tylko ultra kolorowe, ale przede wszystkim trwałe, dzięki zastosowaniu m.in. poliestru pongee, który jest bardziej wytrzymały i wodoodoporny niż klasyczny poliester. Dzięki serii Como Trend nie wydasz pieniędzy na marne – parasolka będzie Ci towarzyszyć podczas spacerów, w drodze do pracy i na spotkanie z przyjaciółmi. A jeśli jej czas dobiegnie końca, to oczywistym wyborem będzie zakup kolejnego parasola marki Doppler właśnie.

pixel